SKLEP

Blog użytkownika majster1981

majster1981 majster1981 19.08.2017, 22:35
Pisane pod wpływem chmielu:-)
117V

Pisane pod wpływem chmielu:-)

Portalowy urlop? Tysiące użytkowników a jeden ratujący no sorry i Bartosz. Na trzeźwo tego nie ogarniam także także dałem koledzy parę butelek bo to taniej i przy okazji zawsze zostanie na jakieś DLC no chyba,  że żona zajrzy do kieszeni bo to franca jest ;-) 

Od kilku dni nasze redakcyjne misiączki no nie wiem jak to napisać ale co mi tam wyrabiają drewno na zimę, smażing plażing z ukochaną na Seszelach bo wiadomo tu się zarabia kokosy, robią powidełka na zimę o nalewkach nie wspominając bo i tak się nie podzielą. 

Cały portal na barkach jednego redaktora to już jest przegięcie może są to mocne słowa a może nie którzy powiedzą że słabe. PPE ratują też najlepsi blogerzy ja się do nich nie zaliczam ale gdyby nie oni to o czym byłby portal. Pełen szacunek macie u mnie kolejkę dobrej zimnej wodeczki. 

Który z redaktorów ratuje portalowski tyłeczek to chyba wszyscy wiedzą jest nim SENIX. Musi na odwagę mieć jakąś kroplówe z manihuany oczywiście tej medycznej z domieszką luksusowej. Wieczny oddech na plecach AL Pereza napewno do przyjemności nie należy. To są tylko żarty panom redaktorom należy się wolne to jest pewne jak pies powinien codziennie   dostać pełną miche żarcia. Ale panowie tak jak w innych pracach jest grafik, firma czy zakłady pracy muszą normalnie funkcjonować no chyba że wszyscy zaciążyli i przyjdą po dwóch latach. Was czytają ludzie i tak jak określił Zakapior jesteście największym portalem o tej tematyce. Szkoda SENIXA ale może mu to się podoba ale od każdego który przyjdzie z urlopu dobry wiskacz się należy a cały szefek sam od serca powinien postawić. No chyba że jest łakumol. Piszę szybko Muminek z Cherubinkiem błędy znajdzie w komentarzach zawsze można poprawić idę bawić się dalej. DZIEKI SENIX I BLOGERZY. . . . . I BARTOSZ jak chcesz to potrafisz :-) 

Tagi:

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +45 -
majster1981
Ranking: 402 Poziom: 45
PD: 12500
REPUTACJA: 9416
Miesięcznik PSX Extreme