Blog użytkownika DawidThePlayer18

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 28.06.2020, 22:48
Czy Final Fantasy VII Remake to remake idealny?
763V

Czy Final Fantasy VII Remake to remake idealny?

Final Fantasy VII Remake to gra... wyjątkowo dziwna. Z jednej strony mowa bowiem o długo wyczekiwanym, ambitnym odświeżeniu kultowego klasyka. Z drugiej jednak, Square Enix zdaje się nieco inaczej od innych twórców rozumieć termin "remake'owania" dobrze znanej wszystkim gry, w wyniku czego nie każdy opuści nowy Midgar z poczuciem stuprocentowej satysfakcji.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 12.03.2020, 18:04
Spyro Reignited Trilogy, czyli poszukiwanie własnej tożsamości w nowym wydaniu
517V

Spyro Reignited Trilogy, czyli poszukiwanie własnej tożsamości w nowym wydaniu

Kocham platformówki. Kocham PlayStation. Nic więc dziwnego, że większość swojego dzieciństwa spędziłem na ogrywaniu takich klasyków, jak Crash Bandicoot, Ratchet & Clank, czy Jak & Daxter. Dziwnym jest natomiast to, że przez te wszystkie lata młodzieńczej samowolki nie miałem nigdy okazji zapoznać się z pewnym, równie znanym, co poprzednicy, fioletowym smokiem. Dzięki nabytym ostatnio Spyro Reignited Trilogy zdołałem jednak wreszcie nadrobić zaległości...

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 28.02.2020, 18:14
Jak Iceborne na nowo rozbudziło moją miłość do polowania
594V

Jak Iceborne na nowo rozbudziło moją miłość do polowania

Swego czasu, Monster Hunter: World było największą, grową niespodzianką, jaką postanowiłem sobie nieco spontanicznie sprawić. Dziś, praktycznie 2 lata później, monotonne polowanie na potwory oraz niekończący się grind bawi mnie równie mocno, co te kilkadziesiąt miesięcy temu. A wszystko za sprawą stosunkowo świeżego jeszcze, masywnego rozszerzenia - Iceborne.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 23.01.2020, 13:01
Code Vein - Recenzja
196V

Code Vein - Recenzja

W 2009 roku From Software spłodziło tytuł, który niemal natychmiastowo zapoczątkował zupełnie nowy gatunek. Demon's Souls pokazało graczom, że wymagająca oraz oparta na eksploracji przepastnych lokacji rozgrywka może być, wbrew pozorom, niezwykle przyjemnym oraz satysfakcjonującym doświadczeniem, inspirując tym samym szereg twórców do projektowania podobnych wyzwań. Jednym z wyników tejże inspiracji jest właśnie Code Vein - przedmiot niniejszej recenzji.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 25.10.2019, 16:12
NieR: Automata wprowadziło mnie w kryzys egzystencjonalny i jest mi z tym dobrze
1420V

NieR: Automata wprowadziło mnie w kryzys egzystencjonalny i jest mi z tym dobrze

Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 12.08.2019, 07:35
Dead or Alive 6 - Recenzja
520V

Dead or Alive 6 - Recenzja

Dead or Alive 6 to gra, która jeszcze przed premierą budziła masę obaw, zarówno wśród wieloletnich fanów cyklu, jak i graczy, chcących dopiero zacząć swoją przygodę z kultową serią bijatyk od Team Ninja. "Szóstka" miała być przecież szumnie zapowiadanym, wielkim krokiem naprzód, wynoszącym całą franczyzę na zupełnie nowy poziom. Pytanie tylko, czy twórcy podołali wyzwaniu i faktycznie uczynili z Dead or Alive 6 godnego konkurenta dla wiodących obecnie na rynku bijatyk. Cóż, sprawdźmy!

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 18.06.2019, 16:35
Marvel's Spider-Man - Recenzja
513V

Marvel's Spider-Man - Recenzja

Spider-Man to jeden z najbardziej rozpoznawalnych oraz uwielbianych superbohaterów na całym świecie. Zaprezentowany fanom komiksu po raz pierwszy w 1962 roku, Człowiek-Pająk bardzo szybko stał się prawdziwym fenomenem, zyskując tym samym rzeszę oddanych sympatyków, którzy po dziś dzień z zapartym tchem śledzą jego kolejne przygody, zarówno czytając regularnie ukazujące się serie komiksowe, jak i urządzając sobie okazyjne wypady do kina. Niektórzy nawet mogą sięgnąć po kontroler ulubionej konsoli i przekonać się jak to jest być superbohaterem na własnej skórze.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 01.04.2019, 00:45
Epic Dumpster Bear to arcydzieło
148V

Epic Dumpster Bear to arcydzieło

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda zwykłe, codzienne życie niedźwiedzia? O ile nie natrafiliście swego czasu na odpowiedni dokument poruszający tę kwestię, np. podczas oglądania telewizji, to pewnie nie. Prawdę mówiąc, mi również zawsze daleko było do pałania szczerą fascynacją w kierunku owych, drapieżnych ssaków oraz ich problemów.
A przynajmniej było tak do teraz...

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 15.03.2019, 17:30
Watch_Dogs jest spoko
1448V

Watch_Dogs jest spoko

Kiedy w 2012 roku Ubisoft po raz pierwszy zaprezentował swój ambitny projekt o nazwie Watch_Dogs świat dosłownie oszalał. Niesławne demo będące wisienką na torcie konferencji przygotowanej z okazji targów E3 miało nas wszystkich przygotować na prawdziwego konkurenta dla wyczekiwanego GTA V. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że jesteśmy świadkami jednego z największych przekrętów w historii branży.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 08.03.2019, 00:00
Obcy już nie taki obcy
260V

Obcy już nie taki obcy

Marka Alien jest owiana niemal takim samym kultem, co chociażby Gwiezdne Wojny, a charakterystyczny wygląd tytułowego obcego zakorzenił się w świadomości miłośników popkultury równie mocno, jak wizerunek uwielbianego przez wszystkich Dartha Vadera. Tym bardziej dziwnym jest, iż dopiero niedawno postanowiłem nadrobić zaległości i obejrzeć wszystkie filmy z przerażającym Ksenomorfem w roli głównej.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 20.02.2019, 00:00
Moja kolekcja gier, filmów, komiksów i w sumie to wszystkiego po trochu
505V

Moja kolekcja gier, filmów, komiksów i w sumie to wszystkiego po trochu

Zgodnie z obietnicą, złożoną w poprzednim wpisie przygotowałem spory album, przedstawiający praktycznie całe moje zbiory z ostatnich kilku lat. Są tu gry, filmy, komiksy, a nawet puszki, zatem dla każdego coś dobrego. Patrzcie i podziwiajcie!

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 14.01.2019, 20:36
Another World: 20th Anniversary Edition - Recenzja
506V

Another World: 20th Anniversary Edition - Recenzja

Wydane pierwotnie na Amigę w 1991 roku Another World jest dziś uznawane za jedną z najważniejszych gier w historii. Dzieło Érica Chahiego zachwycało swego czasu filmową fabułą, przepiękną oprawą audiowizualną oraz niespotykanym wówczas sposobem prowadzenia rozgrywki. Ogromny sukces produkcji przyczynił się oczywiście do powstania licznych portów na inne platformy oraz kilku reedycji, pozwalających wszystkim niezaznajomionym z tytułem graczom nadrobić zaległości. Jedną z takich reedycji jest wydana w lipcu 2014 roku na PS4, PS3 oraz PS Vita publikacja gry przygotowana z okazji 20-lecia marki. Pytanie tylko, czy Another World przetrwało próbę czasu i w dobie niezwykle rozbudowanych oraz zaawansowanych technologicznie gier wciąż jest warte sprawdzenia.

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 12.01.2019, 22:00
Kolekcjonerem być
1781V

Kolekcjonerem być

Granie w gry to jedno. Regularne uzupełnianie swojej biblioteki o kolejne, mniej lub bardziej warte tego tytuły oraz wydawanie ciężko zarobionych pieniędzy na teoretycznie zbędne gadżety to drugie. Jedni pochwalają lub też podziwiają zbieractwo związane ze swoim hobby, inni natomiast nie podzielają pasji osób, posiadających pokoje wypchane po brzegi licznymi pudełkami, figurkami i elektroniką. Jak to więc jest być kolekcjonerem?

DawidThePlayer18 DawidThePlayer18 23.12.2018, 23:00
Czy Guitar Hero Live było aż tak złe?
1605V

Czy Guitar Hero Live było aż tak złe?

Na samym początku bieżącego miesiąca odbyło się zapowiedziane w czerwcu zamknięcie usługi Guitar Hero TV, będącej jednym z dwóch dostępnych trybów, oferowanych przez wydane trzy lata temu Guitar Hero Live. Niewielu jednak przejęło się takim obrotem spraw, albowiem sama gra była tak naprawdę martwa już od dłuższego czasu i wiedzieli o tym wszyscy ci, którzy z jakiegoś powodu nie porzucili tytułu niedługo po jego premierze. Jedną z takich osób byłem ja.

Przejdź do strony

Strona

'Sup fool
Oceń profil
+ +107 -
DawidThePlayer18
Ranking: 147 Poziom: 63
PD: 32448
REPUTACJA: 15356