SKLEP

Blog użytkownika vladpaskovich

vladpaskovich vladpaskovich 03.12.2018, 17:18
Nintendo News #33
199V

Nintendo News #33

Kilka drobnych informacji ze świata Nintendo.

1. RollerCoaster Tycoon Adventures - zwiastun - gra już ukazała się na Nintendo Switch

2. Rozmiary gier

Gris – 3.7GB
Everspace: Stellar Edition – 3.5GB
RollerCoaster Tycoon Adventures – 2.0GB
Guacamelee 2 – 1.9GB
Secret Files: Tunguska – 1.8GB
Beholder: Complete Edition – 1.8GB
OkunoKA – 1.7GB
Gelly Break – 1.7GB
Crimson Keep – 937MB
Maarenian Tavern Story – 921MB
Kingdom: Two Crowns – 696MB
Superbrothers: Swords & Sorcery EP – 602MB
Animal Hunter Z – 515MB
Knights of Pen & Paper 2 Deluxiest Edition – 430MB
Hunter’s Legacy: Purrfect Edition – 374MB
OxyJet – 370MB
LongStory – 365MB
I Am The Hero – 342MB
Color Zen – 117MB

3. Super Smash Bros. Ultimate - nowa odsłona serii bijatyk od Nintendo - otrzyma łatkę Day One. Informację potwierdził bezpośrednio producent serii, Masahiro Sakurai, który na łamach japońskiego magazynu Famitsu potwierdził, że w dniu premiery gry pojawi się taka właśnie aktualizacja.

4. Polska recenzja najnowszych Poksów od Archona z ARHN.EU

5. Gra Firewatch pojawi się na Nintendo Switch dnia 17 grudnia.
"Firewatch należy do gatunku tzw. "chodzonych" gier przygodowych, w których akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a naszym głównym zajęciem jest eksploracja i podążanie za wytyczoną przez autorów ścieżka fabularną. Mamy tu do czynienia z debiutancką produkcją niezależnego studia Campo Santo, założonego w 2013 roku w San Francisco. W skład tej ekipy wchodzą byli pracownicy zespołów mających na koncie między innymi takie produkcje, jak The Walking Dead: Season One, Mark of the Ninja, The Cave, Gone Home, BioShock 2 czy Brutal Legend."
Źródło: https://www.gry-online.pl/

6. Samurai Warriors 4 DX gra od Koei Tecmo zapowiedziane na Nintendo Switch oraz PS4. Gra pojawi się 14 marca 2019 roku.

7. Należące do Setha Rogena i Evana Goldberga Point Grey Pictures wyprodukuje we współpracy z Legendary TV serial "Console Wars". Podstawę fabuły będzie stanowić książka Blake'a J. Harrisa, która w Polsce została wydana pod tytułem "Wojny konsolowe. Sega, Nintendo i batalia, która zdefiniowała pokolenie".

8. Zmieniła się polityka Nintendo dotycząca filmów z ich gier.

Nintendo znane jest ze swojej niechęci do udostępniania filmów z ich gier w sieci. Szczególnie chodzi tutaj o przypadki, w których autor filmu ma włączoną monetyzację. Dotychczas Nintendo uważało, że wszystko, co jest w grze, należy do nich, więc nie można było zarabiać na filmach z ich gier. Zdarzało się również, że filmy przedstawiające rozgrywkę z ich gier dostawały upomnienia o wykorzystywanie ich… ścieżki dźwiękowej.

Teraz to wszystko się jednak zmienia. Automatyczne zgłoszenia roszczeń co do filmów nie będą już tak agresywnie działały. Ponadto nie będzie problemów, jeśli ktoś postanowi zarobić na filmie, w którym komentuje rozgrywkę. Jeśli będzie to nagranie bez komentarza – tutaj już pojawią się roszczenia. Udostępnianie filmów z rozgrywki również nie będzie już teraz stanowiło problemu, wyjątkiem będą za to nagrania prezentujące nagrania z niewydanych jeszcze gier. Takich jak np. nadchodzące Super Smash Bros. Ultimate.

Nintendo ogłosiło zamknięcie Programu Nintendo Creators (NCP), który rozpoczął się w 2015 roku i oferował zestaw precyzyjnych reguł określających, jakie treści dotyczące Nintendo mogą być przesyłane za pośrednictwem mediów społecznościowych, co było oczywiście objęte monetyzacją.

9. Według IGN Elon Musk chciał przekonać Nintendo do współpracy z Teslą w sprawie wydania wersji samochodów, które znajdziemy w Mario Kart. Według informatorów japońska firma Nintendo nie zgodziła się na wydanie licencji.

10. New Onimusha: Warlords - materiał filmowy

11. Przy złożeniu pre-order`a New Super Mario Bros. U Deluxe w Nintendo Eshop możemy uzyskać 2- krotnie wiecej monet, które stanowią nasze pieniądze wirtualne za które możemy kupować gry.
Podobna promocja miała miejsce w przypadku pokemonów oraz ma w przypadku Smasha.

Super sprawa z tymi monetami. Ja dzięki cyfrom zarobiłem już około 350 zł na gry.

12. "Nowe dane przygotowane przez Strategy Analytics zwiastują nie lada zmiany na rynku gier wideo. Jeszcze kilka lat temu wieszczono upadek konsol, a dziś bite są dawne rekordy sprzedażowe.

Zdaniem Strategy Analytics, Nintendo powróci na szczyt. Po raz pierwszy na tej generacji konsol sprzeda się więcej Nintendo Switch niż PlayStation 4! Różnica nie będzie co prawda bardzo duża, ponieważ sprzeda się 17,3 miliona Switchy oraz 17,1 miliona PS4, ale i tak wynik jest godny podziwu. Ponadto, ostatni raz, kiedy Nintendo sprzedało więcej konsol, niż konkurencja był w 2009 roku podczas dominacji Nintendo Wii. W tym wszystkim trzeba jednak pamietać o jednej rzeczy. Sprzedaż Switcha dopiero się rozkręca, podczas gdy Sony szykuje się już na przejście na kolejną generację sprzętową. Jak w 2019 roku poradzi sobie Microsoft? 10 milionów sprzedanych Xboksów."

Tekst jest kopią z innej strony, ale skasowałem źródło. Cymbał ze mnie.

13. Fire Emblem Expo zapowiedziane na 4 Maja 2019 w Tokio.
Dowiemy się o nowych grach ?

14. Switch eShop - Lista Bestsellerów - 1 Grudnia 2018

1. Super Smash Bros. Ultimate
2. Pokemon: Let’s Go, Pikachu
3. Pokemon: Let’s Go, Eevee
4. The Elder Scrolls V: Skyrim
5. Snipperclips
6. Undertale
7. Mario + Rabbids Kingdom Battle
8. Super Mario Party
9. Bouncy Bob
10. Rocket League
11. Enter the Gungeon
12. Diablo III – Eternal Collection
13. Celeste
14. Just Dance 2019
15. Civilization VI

15. Super Smash Bros. Ultimate - Bayonetta

16. Nintendo złożyło podania o zatwierdzenie nowych znaków towarowych z Wii RPG The Last Story oraz Fossil Fighters.

17. Na Amazonie pojawiła się niedawno zniżka na grę Bayonetta 3. Niestety tak szybko jak się pojawiła tak szybko znikła. Czyżby gra miała się niedługo ukazać ?

18. Według plotek Eurogamer`a " Nintendo chce, aby każdego roku ukazwała się jakaś gra z Zeldą. Pewnie mieli na myśli porty.

19. Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story + Bowser Jr’s Journey.
Gra pojawi się w 2019 roku.

Storna internetowa przed chwilą otwarta :
https://www.ninte(...)dex.html

Materiał filmowy :

Tagi: Nintendo nintendo 3ds nintendo direct nintendo eshop nintendo polska nintendo switch Nintendo Switch Online nintendo wii Nintendo Wii U

Oceń notkę
+ +25 -

Oceń profil
+ +65 -
vladpaskovich
Ranking: 280 Poziom: 53
PD: 19608
REPUTACJA: 12905
Miesięcznik PSX Extreme