Blog użytkownika lolektsv

lolektsv lolektsv 19.01.2017, 01:01
For Honor PL Pierwsze wrażenia
282V

For Honor PL Pierwsze wrażenia

Pomimo początkowych obaw postanowiłem zgłosić się do alphy For Honor, lecz swoje wrażenia opisuję dopiero teraz

Cześć!

Witam w moim pierwszym wpisie na temat gry For Honor.

Moją największą obawą było to, jak studio Ubisoft Montreal poradzi sobie z tego typu produkcją, w końcu znacznie odbiega ona od np. Assassin's Creed. Kolejną rzeczą, która wzbudzała moje zaniepokojenie była cena, która obecnie jest na poziomie ok 200 zł na wersje na komputery osobiste.

Mimo swoich obaw postanowiłem zgłosić się do zamkniętej alphy i, o dziwo, dostałem się, więc mniej-więcej wiem czego mogę się spodziewać po finalnym produkcie. 

O grze mogę jak na razie powiedzieć tyle, że choć tematyka jest bardzo ciekawa, to sam system walki może sprawić, że niektórym osobom bardzo szybko się produkcja znudzi.

For Honor PL pełna wersja For Honor w mojej opinii ma być raczej dobry, długo żyjącym multiplayerem, a singleplaye to będzie raczej dodatek. Dlaczego długo żyjącym? Otóż dlatego, że wszystkie popremierowe dodatki będą dostępne dla wszystkich, za darmo. 

W samej walce najważniejsza jest pozycja naszego wojownika, to ona decyduje o udanym kontrataku czy ilości obrażeń,które zadaje nasz cios. Podoba mi się to, że postacie różnią się od siebie, więc każdy powinien odpowiedniego bohatera dla siebie znaleźć.

 

Poziom trudności także zależy od bohaterów, więc warto sprawdzić na stronie Ubisoftu na jakim poziomie trudności jest dany bohater. Szkoda byłoby się zniechęcić przez zły wybór wojownika, racja? 

Jeśli nie macie zdania na temat gry lub obawiacie się czy będzie warta zakupy, to przypominam Wam, że można się jeszcze zapisywać do styczniowej Bety. Ja już to zrobiłem i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze przedpremierowo zagrać

Mimo wcześniejszych obaw uważam, że gra będzie naprawdę dobra. Byłbym w stanie zapłacić nawet więcej niż te 200 złotych, by zagrać w For Honor, zwłaszcza w Pełnej Wersji oraz po Polsku

Tagi: For Honor for honor informacje for honor pc for honor po polsku for honor polska wersja językowa

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ 0 -
lolektsv
Ranking: 58611 Poziom: 12
PD: 408
REPUTACJA: 15