Blog użytkownika Lukasz Wrzolek

Lukasz Wrzolek Lukasz Wrzolek 23.02.2018, 14:36
Weekendowe Wspólne Granie #161
4548V

Weekendowe Wspólne Granie #161

Piątek już minął w połowie, w pracy też już po lunchu, a każdy odlicza czas do jedynego w swoim rodzaju WWG! Wieczorna zabawa nadciąga wielkimi krokami!

Poikao znów zbiera ekipe na napady, a z tego co wiem to na Discordzie już się dogadał z kryminalistami pod pseudonimem "Parchata Stopa" oraz "Zboczona Panda", prawdopodobnie dołączy do nich również "Osiedlowa Dupeczka"... Zapowiada się ciekawie!

Robert aka Ziomek zaprasza na wspólne ogrywanie dodatku w Battlefield 1. Będzie dużo śmiechu, zabijania, no i pewnie strzykwa w tyłek wejdzie nie tylko Robertowi.

Następne dwie sesje wyszły spod pióra Kraza, który w piątek stara się zebrać ludzi na fikuśne serwery Gran Turismo Sport. Gra ma problemy z wykrywaniem serwerów stworzonych przez znajomych, więc powodzenia próbującym! Kolejna sesja to Czołgi zaplanowana już na weekend. Osobiście sam chętnie wezmę udział w ubijaniu wrogich jednostek z artylerii.

Prawdopodobnie będę też przez weekend dostępny na wspólne granie w Monster Hunter World, także jakby ktoś potrzebował pomocy to niech pisze!

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtaga do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

1

  Baron Majonezu

Gra: GTA V
Platforma: PS4
PSN ID: poikao
Termin: Piatek 21:00
Opis: Po zbyt długiej przerwie wracamy do napadów! Tym razem to będzie nasz cel

Humane Labs nie ma z nami żadnych szans!
0

   robert163

Gra: BF1
Platforma: PS4
PSN ID: robertziomek
Termin: Piątek 21
Opis: Bawimy się z nowym dodatkiem :)
1

   krazislaw

Gra: GTS
Platforma: PS4
PSN ID: krazislaw
Termin: Piątek od 21
Opis: drugie podejście do sesji w gts'a. Zobaczymy czy zjawią się chętni.
1

   krazislaw

Gra: WoT
Platforma: PS4
PSN ID: krazislaw
Termin: Sobota / Niedziela
Opis: kolejny weekend z czołgami w tle.

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^

Tagi: WWG

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ 0 -
Lukasz Wrzolek
Ranking: 7656 Poziom: 17
PD: 991
REPUTACJA: 22