Blog użytkownika MasterSzef

MasterSzef MasterSzef 18.10.2016, 13:08
W oczekiwaniu na Resident Evil 7
682V

W oczekiwaniu na Resident Evil 7

Wiele dni spędziłem na graniu w poprzednie wersje gry, lecz to co zobaczyłem w Resident Evil 7 przerosło moje najgorsze koszmary...

Tak jak napisałem na wstępie, spodziewałem się czegoś całkiem innego po Resident Evil 7.

Nie mniej jednak nadal wiernie oczekuje wejścia gry w życie i jako wierny fan serii z pewnością zakupię Pełną Wersję Gry.

Mam nadzieje, że będzie mi dane zobaczyć ją w Polskiej odsłonie a nie tylko po Angielsku.

Jako, że jestem pasjonatem komputerów przenośnych to mam też takową nadzieję iż wymagania gry nie okażą się przeszkodą i bez problemu będę mógł odda się długim godzinom spędzonym przed nowym Resident Evil 7.

Z jednej strony po usłyszeniu iż Capcom chce wrócić do źródła gry byłem pełen nadziei iż będzie do reback do starego trybu gry jak i samej rozgrywki znanej z Resident Evil 1 do Resident Evil 3 nie mniej jednak znacząco się pomyliłem i myślę iż nie tylko ja.

W sumie nie tylko to mnie zawiodło...

Tuż przed napisaniem tego postu poszukałem informacji w internecie na temat resident evil 7 i dotarłem do informacji jakoby Pełna Wersja Gry na platformy PC miała kosztować 199zł, wg mnie jest to karygodne nie mniej jednak mam nadzieję iż jakoś całość się wyklaruje. Jeżeli nie to pewnie będę zmuszony na poszukiwanie alternatywnych źródeł dających możliwość przejścia kolejnej części Resident Evil 7.

 

Tagi: resident evil 7 resident evil 7 blog resident evil 7 informacje resident evil 7 po polsku resident evil VII

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
MasterSzef
Ranking: 11231 Poziom: 17
PD: 952
REPUTACJA: -27