Blog użytkownika Reinvented

Reinvented Reinvented 24.04.2017, 12:32
Poniedziałkowe Heheszky #27 "Wielki finał!"
451V

Poniedziałkowe Heheszky #27 "Wielki finał!"

Miałem doprowadzić trzeci sezon Poniedziałkowych Heheszków do trzydziestego odcinka, jednak po przemyśleniu kilku spraw uważam że czas najwyższy zakończyć ten i tak długi cykl. A dlaczego? O tym w rozwinięciu!

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie! W ostatnim już odcinku Poniedziałkowych Heheszków cyklu który prowadziłem przez dokładne dwadzieścia siedem tygodni. Ja jestem Reinvented, i w tym stylu Witamy się dzisiaj już po raz ostatni. To dzień który w końcu kiedyś musiał nastąpić, czas pożegnania. Nie chcę abyście ostatni numer Heheszków zapamiętali, jako najsmutniejsze pożegnanie cyklu blogowego na portalu PPE, więc postaram się opisać co mi w duszy gra w najbardziej wesoły sposób jaki potrafię. Od pierwszego odcinka Heheszków minęło ponad pół roku, jedne odcinki były bardziej udane inne mniej, seria wyewoluowała w coś naprawdę fajnego, w coś czego się nie spodziewałem i w coś co miejscami naprawdę mnie zaskakiwało! Ogólnym założeniem Heheszków było stworzenie tylko dziesięciu odcinków (lubię okrągłe liczby) Ale po pierwszym sezonie dostałem kilkanaście kolejnych wiadomości z prośbą o dalsze prowadzenie cyklu, tak więc też się stało. W drugim sezonie przeżyliśmy prawdopodobnie największą dramę tego portalu gdzie głośno było o użytkowniku squaresofter, sam byłem twórcą kilku wesołych przeróbek prawdę mówiąc, jak pewnie jeszcze większość z was pamięta w ostatnim odcinku drugiego sezonu, godzimy się ze square, śmiejąc z tych wszystkich wesołych memów i filmików które stworzyłem na potrzeby tej dramy. Było wesoło, i pewnie jeszcze długo będę te momenty wspominał. Trzeci sezon Heheszków miał się w ogóle nie pojawić, zwątpiłem w przerwie między końcówką drugiego, a trzeciego sezonu - po prostu czułem że wypala się moja osoba jak i sam cykl, bo nic tak dobrze nie sprzedaje się w internecie jak dobra drama. A wiadomo, gdy dramy nie ma to i zainteresowanie spada. Same dramy, niestety już przestały mnie bawić, ale dałem słowo że kontynuacja jednak się pojawi. A danego słowa lubię dotrzymywać. Trzeci sezon postanowiłem też postawić na całkiem nowym fundamencie, ale jak widać formuła nie do końca przyjęła się tak jakbym sobie tego życzył. Teraz już wiem, że nie ma sensu prowadzić cyklów blogowych na dłuższą metę, bo prędzej czy później ludzie najzwyczajniej w świecie będą tym znudzeni po jakimś czasie, i tak też się dzieje ostatnio z Poniedziałkowymi Heheszkami. Każdy ma w życiu swoje pięć minut, moje właśnie mija bezpowrotnie. Kończę ten cykl! Kończę z podniesioną głową, dumny z siebie, z was, a przede wszystkim dumny z tego że daliście mi szansę, użytkownikowi który zaczął prowadzić własnego bloga po raptem kilku miesiącach spędzonych na tym portalu, a zdobył tak duże grono odbiorców! Za to wszystko bardzo wam dziękuje!

A jakie plany na przyszłość? Aktualnie na czas nieokreślony, rezygnuję z pisania w sekcji blogowej. Wyjątkiem będą zaproszenia do cyklów innych użytkowników bo nigdy nie odmawiam sobie przyjemności napisania tekstu dla kogoś. Nawet jeśli wrócę to z pewnością będą to jednorazowe "wyskoki" być może będzie to kolejne TOP5 lub też coś świeżego co mi się przyśni. Kto to wie? Na portalu nadal będę rozwijał swoją aktywność, w dalszym ciągu będę aktywnie brał udział w rozmowach na shoutboxie, tworzył grafiki do blogów innych użytkowników, czy też składał gazetkę dla SRAKTA.

To wszystko co miałem wam do przekazania w tym ostatnim dwudziestym siódmym odcinku Poniedziałkowych Heheszków, Mnie samemu nie pozostaje nic innego jak już po raz ostatni w tym cyklu wrzucić wam Poniedziałkowego Gifa! Jeszcze raz za wszystko dziękuje i do usłyszenia mam nadzieję w niedalekiej przyszłości! Udanego tygodnia!


Specjalne podziękowania dla: 

Daaku - osoba która była dla mnie główną inspiracją w początkowej fazie tworzenia pierwszych numerów Poniedziałkowych Heheszków!

REAista - za podrzucanie fantastycznych utworów do Przeglądu Kącika Muzycznego (bez ciebie, Remiza XXI wieku nigdy by niezaistniała!)

Musiel - za niesamowite propozycje utworów Hardstyle do Przeglądu Kącika Muzycznego! I za wieczne wsparcie i doping! 

martrix79 - za wrzucanie cycuszków i świetnych memów do Heheszkowego Funzone, w prawie każdym odcinku Heheszków!

MSaint - za najlepsze zagraniczne memy i twitty do Heheszkowego Funzone!

eggrodd & litlegirl - dla moich prywatnych nauczycieli języka polskiego!

yavny - za wieczne komentarze w stylu "Ten cykl już się kończy" 

Tomaszek88 - za jego pogodę ducha, i wiecznie uśmiechniętą twarz!

mashi1986 - za wsparcie w tworzeniu Poniedziałkowych Heheszków, i plotki na Facebooku!

dexx - za wrzucanie najdziwniejszych memów jakie w życiu widziałem (Głównie za te z wypróżnianiem się!)

bieluk - za podrzucanie ciekawych memów, i wesołe komentarze na temat fanów zielonej konsoli!

squaresofter - za najlepszą portalową dramę, pomysł na stworzenie Poniedzialkowych Heheszków, największą kolekcje poduszek, jego miłość do Miku i za niespotykaną cierpliwość i dystans do własnej osoby!

Dalej:

Grifter, chrisfromgreece, Muminek, Rayos, kuku, Rankin, dkC, KamilossPL, vanshei, lfikrates, TheLaw (i "w tym miejscu" pojawia się każda kolejna osoba która choć raz zostawiła komentarz i w jakimś stopniu przyczyniła się do powstania kolejnego odcinka Poniedziałkowych Heheszków!) 

Tagi: blog poniedziałkowe heheszky

Oceń notkę
+ +35 -

Emma Watson
Oceń profil
+ +117 -
Reinvented
Ranking: 244 Poziom: 56
PD: 22890
REPUTACJA: 14726