Blog użytkownika Reinvented

Reinvented Reinvented 17.04.2017, 08:57
Poniedziałkowe Heheszky #26
614V

Poniedziałkowe Heheszky #26

Poniedziałek Wielkanocny - mimo wszystko, Witam Was w kolejnym odcinku Poniedziałkowych Heheszków, grypa odpuściła zatem dzisiaj wracamy do standardowych rubryk naszego czaderskiego cyklu - Przeglądu Kącika Muzycznego i Heheszkowego Funzone. Nie przedłużając, Zapraszam!

Witajcie, ja jestem Reinvented i zapraszam was na kolejny dwudziesty szósty już odcinek Poniedziałkowych Heheszków, po krótkiej przerwie od Przeglądu Kącika Muzycznego i Heheszkowego Funzone, powracamy. Tak jak wspominałem tydzień temu, liczyć będą się wszystkie propozycje z odcinka dwudziestego czwartego. Z racji tego że nowy odcinek przypada akurat w Lany Poniedziałek, chciałbym wam jeszcze życzyć Wesołego Jajka i wszystkiego dobrego!


W minionym tygodniu zakupiłem sobie LEGO Harry Potter Collection, głównie za namową użytkownika bieluk. który powiedział mi o przecenie z 210 zł na bodajże 80 zł, jako że fanem Pottera kiedyś byłem ogromnym, chętnie zakupiłem tą produkcję i spędziłem z pierwszymi czterema latami kilka miłych chwil, co zaowocowało pierwszym Platynowym Trofeum tej kolekcji, osobiście uważam że LEGO Pottery, to prawdopodobnie najlepsza gra stworzona w tym uniwersum, szkoda tylko że duże produkcje oparte na filmowych adaptacjach nie były tak ciekawe, jak gry z serii LEGO. A przecież świat który wykreowała J.K. Rowling, jest naprawdę piękny i bogaty w szczegóły, aż prosi się aby zrobić jeszcze jakąś grę na duże konsole w tych właśnie klimatach! Kto wie, może kiedyś jeszcze doczekamy się takiej produkcji :)


Nie przedłużając wstępu bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia w tym tygodniu, zapraszam was na przegląd Kącika Muzycznego, na który większość z was musiała czekać dwa tygodnie - a w ramach protestu, ostatni odcinek nie cieszył się tak dużą popularnością jak odcinki tworzone w przeszłości, sprawdzać może się też powoli scenariusz użytkownika yavny, który twierdzi że cykl Poniedziałkowych Heheszków powoli się wypala, nie trudno się nie zgodzić nigdy też nie obiecywałem też że Heheszki będą prowadzone w nieskończoność. :) Ale o zakończeniu cyklu, może porozmawiamy innym razem, tymczasem - przeklikujemy się na stronę drugą i zerknijmy na to co nas czeka w Przeglądzie Kącika Muzycznego!

Tagi: blog poniedziałkowe heheszky

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +16 -

Emma Watson
Oceń profil
+ +117 -
Reinvented
Ranking: 244 Poziom: 56
PD: 22921
REPUTACJA: 14730