Blog użytkownika Reinvented

Reinvented Reinvented 03.04.2017, 07:19
Poniedziałkowe Heheszky #24
583V

Poniedziałkowe Heheszky #24

Poranek, Poniedziałek - tydzień za tygodniem leci nieubłaganie, a więc przyszedł czas na Poniedziałkowe Heheszky, dzisiaj porozmawiamy o zaczarowanym świecie Final Fantasy, zobaczymy co tam w Kąciku Muzycznym gra, a na deser przygotowałem dla was Heheszkowy Funzone! Serdecznie Zapraszam!

Witam Serdecznie! Jest poniedziałek - 3 kwietnia 2017 roku, ja jestem Reinvented i zapraszam na kolejne Poniedziałkowe Heheszky, tydzień za tygodniem mija, za oknem coraz to bardziej wiosennie ale w grać też coś trzeba, jak ostatnio wspominałem skończyłem swoją przygodę z Legend of Zelda: Breath of The Wild na Nintendo Switch, ukończenie tej gry zajęło mi prawie miesiąc, a pewnie i tak jeszcze wszystkiego nie zobaczyłem! Wracając do tematu, po skończonej Zeldzie, przyszedł czas na tytuły które czekały na moim dysku PS4 już od premiery, tak też właśnie było z Final Fantasy XV, grę którą kupiłem w dniu jej wydania, lecz wiedziałem że aby w nią pograć na spokojnie, będę potrzebował większej ilości czasu, i nie myliłem się, nowy Final jest tak rozległy że mając aktualnie przeszło 20 godzin na liczniku, żeby was nie skłamać jestem może w 1/4 fabuły, za to zaliczyłem już przeszło 80 zadań pobocznych. Warto wspomnieć że sam wielkim fanem Final Fantasy nigdy nie byłem, chociaż grałem w Crisis Core na PSP, które swoją drogą było wyborne! Piętnasta odsłona serii, pozwala na rozpoczęcie gry bez znajomości poprzednich części serii, co jest dodatkowym plusem bo nie musiałem ślęczeć nad historią tego co stało się wcześniej. A pewnie po skończeniu FFXV będę miał chrapkę na więcej i z pewnością sięgnę po wcześniejsze odsłony, bo zawsze jakoś było tak że serię Final Fantasy olewałem. Aktualnie bawię się wyśmienicie, graficznie i muzycznie nie mam się do czego przyczepić, po prostu jest to dobra gra, zasługująca na uwagę każdego z was. Polecam!

       


W minionym tygodniu byłem też w kinie na filmie Piękna i Bestia, z moją ukochaną aktorką Emma Watson w roli głównej, i szczerze przyznam że się nie zawiodłem, gra aktorska - arcydzieło, pięknie została również odświeżona historia która moim skromnym zdaniem była nieco zakurzona, osobiście polecam wam ruszenie się z przed telewizora ewentualnie monitora, i przejścia się spacerkiem do kina, ze znajomymi, dziewczyną, narzeczoną czy też żoną, dobre dwie godziny wspaniałej zabawy mogę wam zagwarantować!


Tym czasem, nie przedłużając, Zapraszam was na cotygodniowy Przegląd Kącika Muzycznego!

Ciąg dalszy na stronie drugiej...

Tagi: blog poniedziałkowe heheszky

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +21 -

Emma Watson
Oceń profil
+ +117 -
Reinvented
Ranking: 244 Poziom: 56
PD: 22915
REPUTACJA: 14730