Blog użytkownika Reinvented

Reinvented Reinvented 20.03.2017, 07:28
Poniedziałkowe Heheszky #22
483V

Poniedziałkowe Heheszky #22

Kolejny tydzień, kolejne Poniedziałkowe Heheszky, dzisiaj wyjątkowo bo porozmawiamy sobie trochę o Horizon: Zero Dawn które udało mi się ukończyć w minionym tygodniu. Zabiorę was również, w podróż po Kąciku Muzycznym i Heheszkowym Funzone. Serdecznie Zapraszam!

Witam Wszystkich bardzo serdecznie, ja jestem Reinvented - prowadzący, ten zacny cykl. Dzisiaj wyjątkowo! Bo chciałem porozmawiać trochę o tym co robiłem przez cały poprzedni tydzień, zazwyczaj staram się unikać składania takiego typu zdań, bo blogów opisujących gry jest już trochę na PPE. Ale jednak! Ukończyć Horizon: Zero Dawn, przemilczeć ten fakt, i nic nie napisać - to z pewnością byłaby obraza dla twórców tej zacnej produkcji i dla bohaterki którą szczerze pokochałem. Mimo że z początku do Horizon nie miałem przekonania, cały czas gdzieś tam komuś pisałem że czekam aż historia się trochę rozwinie, i faktycznie gdzieś może przy 40% gry, fabularnie nareszcie zaczęła mnie interesować, na tyle interesować że leżąc wyciągnięty na kanapie, wdzięcznie się przeciągnąłem i usiadłem w pozycji "pełnego zainteresowania" to 40% fabuły dzieje się mniej więcej wtedy, gdy wreszcie mamy dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego co stało się na świecie, kim jesteśmy i jakie tak naprawdę jest nasze zadanie. W początkowej fazie fabularnej Horizon, zdecydowanie brakowało jakiegoś "bum!" Z Horizon: Zero Dawn, spędziłem około dwóch pełnych tygodni, kończąc grę na liczniku miałem 65 godzin i bardzo było mi przykro że to już koniec, nie korzystałem z szybkiej podróży (dla mnie ta opcja, zawsze zabijała sandboxy) Zwiedziłem, zobaczyłem, i wyczyściłem wszystko co znalazłem na swej drodze. Horizon, to kolejna zacna gra, którą przy zakupie Playstation 4, trzeba brać mocno pod uwagę. Osobiście sam szczerze przyznam, że gdybym teraz kupował Playstation 4, Horizon byłby z pewnością pierwszą grą, którą włożyłbym do czytnika. Tymczasem, nie pozostaje mi nic innego jak czekać na pierwsze Fabularne DLC które swoją drogą, już zostało zapowiedziane. :)

Dodatkowo, serdecznie zachęcam was do zapoznania się z moją małą galerią fotografii z Horizon: Zero Dawn, są to fotki które udało mi się "cyknąć" w trakcie moich przygód z Aloy. Wydaje mi się, że niektóre wyszły naprawdę ciekawie, korzystanie z wbudowanego edytora zdjęć jeszcze w żadnej grze nie sprawiało mi takiej przyjemności! A! Zaaplikowałem fotkom "hyperłącze" wystarczy że klikniecie w interesującą was fotkę, a zostaniecie przeniesieni do pełno-wymiarowego zdjęcia w nowym oknie!

  

  

  

  


Ciąg dalszy na stronie drugiej...

Tagi: blog poniedziałkowe heheszky

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +25 -

Emma Watson
Oceń profil
+ +117 -
Reinvented
Ranking: 247 Poziom: 56
PD: 23129
REPUTACJA: 14586