SKLEP

Blog użytkownika KamilossPL

KamilossPL KamilossPL 10.02.2019, 21:19
Muzyczna nostalgia w grach
125V

Muzyczna nostalgia w grach

Czas na trochę wspominek muzycznych z gier minionej epoki.

Każdy z nas ma na swoim koncie takie tytuły, w które zagrywał się jak był dzieckiem a potem nastolatkiem. Z tymi tytułami wiążą się świetne ścieżki dźwiękowe, na dźwięk których przypominamy sobie sztosy sprzed lat i napełnia nas fala nostalgii. Często wracam sobie do takich piosenek i przypominają mi się gry, przy których spędzałem beztroskie lata dzieciństwa . W tym blogu przedstawię kilka takich soundtracków, do których warto wrócić. 

Przy drugich Settlersy siedziałem godzinami. Budowa wioski, walka, tworzenie map, nawet raz siedziałem i patrzyłem jak zapełniają mi się magazyny. Do dziś ta gra jest epicka!

Dungeon Keeper to gra legenda. Budowa Łochów, prowadzenie swoich stworów do walki, torturowanie tych dobrych bohaterów oraz epicki polski dubbing i muzyka nadal budują super klimat. Szkoda że GoG oferuje tylko angielską wersję.

Need for Speed to gra w którą graliśmy godzinami w split screenie z kumplami. Nie mogło tutaj zabraknąć tutaj tej części. 

Mozecie się ze mną nie zgodzić, ale według mnie jest to najlepsza część tej serii. Do dziś słuchając jej muzyki przechodzą mnie ciary.

Najlepszy Tycoon? Transport Tycoon i basta!

Car Tycoon też miał super muzę. Niestety na YT jest tylko piosenka z menu. Jakby ktoś znalazł resztę to niech da znać.

Klasyczje do dziś Fallouty są niedoścignione pod względem muzyki jeśli chodzi o gry RPG prawda?

Herosy 2 pamiętam z gry hot seat przy czarno białym monitorze. No i muza. Dobra była też w czwórce. Miałem na płycie i odtwarzałem na wieży technicsa :)

Na koniec prawdziwa amigowa perełka. Lotus, czekamy na wielki powrót tej marki, prawda?

A Wy macie jakieś sentymentalne soundtracki ze starych gier? Podzielcie się w komentarzach.

Tagi:

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +57 -
KamilossPL
Ranking: 102 Poziom: 63
PD: 32321
REPUTACJA: 15123
Miesięcznik PSX Extreme