Blog użytkownika Mad Dog McCree

Mad Dog McCree Mad Dog McCree 28.06.2017, 19:44
Odkrywamy tajemnicę słabo działającej sieci PSN
479V

Odkrywamy tajemnicę słabo działającej sieci PSN

Witam serdecznie miłych gości na moim blogu. Kilka tygodni temu byłem uczestnikiem ciągu wydarzeń, które pozwoliły mi zrozumieć dlaczego usługi sieciowe Sony są na tak niskim poziomie. Postaram się, aby blog nie był zbyt długi, żeby połowa userów ppe nie rzygła przy nim jak przy ostatnim blogu Xmachine, ale jednocześnie chcę opisać wszystko dosyć rzetelnie, tak, aby każdy mógł zrozumieć co tu się tak naprawdę wyprawia i poczuł dramatyzm sytuacji. No to jedziemy z tym Koksem.

Mad Dog McCree Mad Dog McCree 10.02.2017, 18:25
Dlaczego fani Nintendo tak nienawidzą?
1022V

Dlaczego fani Nintendo tak nienawidzą?

Witam wszystkich. Chciałbym napisać kilka słów na temat, który od kilu dni zaczął mnie drażnić. Opiszę, co czuję, a w komentarzach chciałbym poznać zdanie innych użytkowników ppe. Będę wtedy wiedział czy jestem odosobniony i więcej się nie wypowiadać, czy jednak trochę racji mam.

Mad Dog McCree Mad Dog McCree 23.08.2016, 20:16
Vifon (Kurczak złoty) vs Knorr (Kurcze pieczone)
3216V

Vifon (Kurczak złoty) vs Knorr (Kurcze pieczone)

Co tu będę wprowadzał w temat. Do czego to służy, wie każdy tru gracz. "Zupka chińska", Snickers, pizza, Cola/Pepsi, kawa, jakiś alkohol - to żarcie i picie dla tru masta plejera. Inaczej być nie może. Postanowiłem, że od czasu do czasu napiszę o jedynym przyzwoitym jedzeniu i piciu, a czasem zrobię nawet "małego ringa", jak dziś.

Oceń profil
+ +29 -
Mad Dog McCree
Ranking: 1111 Poziom: 46
PD: 13334
REPUTACJA: 4073