Komoda komoda

czyli mebel z szufladami wypełniony głupotami

KOMODO KOMODO 27.11.2010, 15:53
"Dlaczego 10? - gry okiem kobiety
489V

"Dlaczego 10? - gry okiem kobiety

Zrecenzowanie gry i przydzielenie jej adekwatnej oceny nie jest prostą sprawą. Trzeba dokładnie ograć wszystkie elementy zabawy, porównać z konkurencyjnymi produkcjami i rozliczyć autorów z obietnic, które składali w trakcie produkcji. Niektórzy jednak opanowali technikę błyskawicznego oceniania danego tytułu, po dosłownie kilku sekundach zabawy. Mowa tutaj o mojej połowicy, reprezentującej typowo damski casualowy odłam miłośników konsol. Zapraszam do zestawienia gier "idealnych" okiem standardowej growej kobietki.

Zrecenzowanie gry i przydzielenie jej adekwatnej oceny nie jest prostą sprawą. Trzeba dokładnie ograć wszystkie elementy zabawy, porównać z konkurencyjnymi produkcjami i rozliczyć autorów z obietnic, które składali w trakcie produkcji. Niektórzy jednak opanowali technikę błyskawicznego oceniania danego tytułu, po dosłownie kilku sekundach zabawy. Mowa tutaj o mojej połowicy, reprezentującej typowo damski casualowy odłam miłośników konsol. Zapraszam do zestawienia gier "idealnych" okiem standardowej growej kobietki.xxxxx

 Jak to możliwe, że Gosia tak szybko ocenia? To proste. Przykład pierwszej odsłony Army of Two - "Ło, jakie ładne widoki (misja z mostem w Chinach), jakie mają fajne maski, jaka realistyczna woda - 10! A da się wejść do wody?". "Yyy... nie". "To w takim razie 8". I takim sposobem kobieta oceniła grę podobnie co większość specjalistycznych stron i serwisów. Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale podobną metodą zaskakująco często udaje jej się trafić w ocenę odpowiadającej średniej z np. gamerankings. Są jednak wyjątki - produkcje infantylne. Czyli wszystkie cukiereczki, miśki, pieski i inne jednorożce puszczające tęczowe wymioty. Prym wiedzie LocoRoco, zaraz potem Patapon, dalej zaś seria... Petz. Staram się nie generalizować tutaj płci pięknej, jednak zaproponowanie takiego trio casualowej (podkreślam, causalowej, co by się hardkor nie obraził:) dziewczynie sprawi, że trudno będzie oderwać ją od ekranu. Poniżej "gry na 10" z prywatnej kolekcji mojej lubej, które spokojnie możecie podetknąć swojej połowicy, choćby w formie prezentu na Mikołaja. Paradoksalnie aż 5 z nich to prawdziwe konkrety.

 

 

A jak Wy radzicie sobie ze swoimi lepszymi połówkami? Tolerują Waszą pasję czy pykacie ukradkiem? Próbowaliście im przekazać swoje hobby czy może już nie musieliście?
 

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +12 -
KOMODO
Ranking: 5075 Poziom: 27
PD: 3064
REPUTACJA: 628