Blog użytkownika Koczi

Koczi Koczi 19.08.2017, 13:06
Zapowiedź PGA'17 - mój spot wygrał!
326V

Zapowiedź PGA'17 - mój spot wygrał!

Wczoraj zakończył się konkurs na zapowiedź PGA 2017...

Wczoraj zakończył się konkurs na zapowiedź PGA'17 organizowany przez ekipę tworzącą Poznań Game Arena 2017. Ku mojemu zaskoczeniu mój materiał znalazł się wśród laureatów. :)

Ogólnie trochę dziwna sprawa, bo do wczoraj nie wiedziałem, czy moja praca w ogóle do organizatorów wpłynęła - nie dostałem odpowiedzi. Tak samo o zwycięstwie dowiedziałem się od kolegi, który śledzi profil PGA na FB - nie dostałem żadnego maila w związku z konkursem. Trochę słaba komunikacja, ale dobra, nie narzekam. :)
Sprostowanie - maila już dostałem i organizator konkursu od początku zakładał, by informację wysłać dzień roboczy po publikacji listy. :)

W gronie zwycięzców znalazło się 6 filmów, jeden z nich jest mój - szkoda, że nie pokuszono się o wytypowanie konkretnych lokat, szkoda też, że póki co te filmy nie zostały wyróżnione jakoś lepiej, niż tylko wrzutką na stronę. Ogólnie wygląda trochę tak jakby konkurs był robiony bez większego pomysłu - ktoś na zebraniu rzucił pomysłem "Zróbmy konkurs na zapowiedź" i po prostu zrobili... bez większego pomysłu na to co dalej. Bez pomysłu, by wybrać najlepszy i uczynić go oficjalnym spotem imprezy... no ale zobaczymy, może jeszcze na to wpadną, albo już wpadli, ale jeszcze nie zrealizowali. :D

Co wygrałem? Nie wiem... serio. Jak pisałem maila jako laureat nie dostałem żadnego. Jedynie na stronie wyczytałem "Najlepszymi z najlepszych, którzy otrzymają akredytację prasową, wejściówki na PGA oraz zestawy gadżetów..." czyli dokładnie to samo co wiedziałem przed konkursem. Ale czym jest tajemniczy "zestaw gadżetów" to nie wiem, ale lubię gadżety. :D
Sprostowanie - lista gadżetów jest wymieniona w regulaminie, co mi umknęło - koszulka, czapka + opaska. :)

Po co brałem udział w konkursie, skoro główną nagrodę mam zagwarantowaną od dawna? Przecież pracuję dla kilku redakcji... Po to żeby się sprawdzić, może też i pokazać, a jakby udało się wygrać to nawet i troszeczkę podpromować. :)

Dobra, a teraz przejdźmy do clou - materiału. Wrzucam poniżej filmik z mojego kanału, a niżej wrzucę jeszcze dwa linki. Chętnie posłucham opinii. Szczególnie, że zrobienie tego "błahego" filmiku, który trwa ledwie 1:15 zajęło mi... 2 dni. Tak jest, 2 dni robiłem filmik, dopóki nie stwierdziłem, że jakość jest dla mnie co najmniej satysfakcjonująca. Taki mały perfekcjonista. :)

Link do filmu na kanale PGA - 

Link do listy laureatów - http://www.gamea(...)ga_2017/

Tagi: pga

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ +14 -
Koczi
Ranking: 2986 Poziom: 34
PD: 5845
REPUTACJA: 1205