Blog użytkownika Xmachine

Xmachine Xmachine 24.03.2017, 10:12
Co elicie w głowie świta ? - już się nie dowiemy ver. 3.0
1829V

Co elicie w głowie świta ? - już się nie dowiemy ver. 3.0

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w dyskusji ale temat zamykam, a bloga poddałem częściowej likwidacji.
Powodem takiego stanu rzeczy jest gigantyczna gówno-burza jaka wynikła po publikacji pewnego materiału, blog okazał się też zbyt kontrowersyjny, obrazoburczy  i obraźliwy.
Choć miałem usunąć tylko małą część, to zdecydowałem się, że jednak wywalę jakąś połowę, ale po kolei...

Chociaż głosy, zdania i opinie były podzielone, to pojawiły się pewne rozsądne argumenty by tak zrobić, więc uznałem, że tak będzie lepiej, dla wszystkich.

A o co chodziło ?

z grubsza o dyskusję o zachowaniach, minusach i relacjach między userami na portalu.

wklejam poniżej część zawartości bloga w wersji 1.0 

No to zaczynamy:

 

Zacznę od tego co mnie skłoniło do takiego wywodu,

mianowicie dwie sprawy, po pierwsze likwidacja funkcji w czarnej liście polegająca na blokowaniu minusów od osób znajdujących się na niej.

Po drugie tekst skierowany do mnie od naszego portalowego zasłużonego kolegi Mr. Daaku:

a zaczęło się stosunkowo niewinnie:

w temacie: http://www.ppe.p(...)c1714021

komentarz:

famegod dodano: 22.03.2017, 08:29 #2

Ogromny płacz tutaj dopiero będzie jak Switch zacznie sprzedawać się lepiej niż PS4 :) Niebiescy wejdą na nowy level przekręcania faktów.

za który kolega famegod zebrał prawie 40 minusów ! , zresztą za kolejne komentarze też mu się nieźle oberwało, zasłużenie czy nie to każdy sam oceni, ale z przekręcaniem faktów nawiązywał pewnie do Zeldy i umniejszania przez pewną grupę użytkowników ocen jakie otrzymuje ta gra.

Jednak fakt może jego komentarz był prowokacyjny , ale zostawmy to bo to tylko wstęp do dalszej części programu ;)

potem napisał: 

famegod do mashi1986 dodano: 22.03.2017, 08:34 #4

Niebiescy maja na tym portalu jedyną słuszna opinię. " Moja racja jest najmojsza". Fani PS nie mają problemu wypowiadać się o Xboxie nawet konsoli nie posiadając :)

tu też otrzymał ponad 30 minusów, zasłużył na taki najazd czerwonych kresek ? oceńcie sami, moim zdaniem napisał prawdę, tyle, że trafił w zły moment i zły news, ale czy w takim razie aż tak zgrzeszył ?

Wtedy to ja napisałem koledze famegod:

Xmachine do famegod dodano: 22.03.2017, 10:51 #25

łojej , aleś minusów nałapał, jesteś pierwszą ofiarą, zmian w czarnej liście ;)
Gratuluje ! ;)

mój komentarz był dłuższy, ale pozostała część dotyczyła sprzedaży Switcha, więc nie ma znaczenia w kontekście tego bloga...

Teraz pewnie wszyscy znudzeni zastanawiają się: "do cholery Xmachine do czego zmierzasz ?!?"

A no do tego co odpisał mi na ten powyższy komentarz nasz portalowy kolega DAAK-u:

Daaku do Xmachine dodano: 22.03.2017, 13:34 #28

Ale jaką ofiarą? Po prostu skończył się dzień dziecka dla jemu podobnych pieniaczy, gdzie każdy mógł wrzucić sobie na czarną 50 osób i tworzyć iluzję pisania z sensem. Teraz takie cwaniaki za każdą palniętą głupotę będą odpowiednio rozliczani czerwoną falą i żadna martyrologia "o lepszą sprawę" tutaj nie pomoże.

??? 

kuwa! serio ? dzień dziecka się skończył ? to oznacza jakąś groźbę od tzw. niebieskich ? rozpoczęliście jakąś krucjatę ?

to co ? teraz zawsze niebieska armia uzbrojona w czerwone minusy będzie każdego zasypywać dziesiątkami minusów ilekroć coś im się nie spodoba, lub ktoś napisze coś co nie będzie zgadzać się z głównym nurtem myślowym, bo większość ma zawsze rację ? no kuwa brawo, ile czasu nad tym myśleliście ?

Bo to , że czekaliście na taką możliwość to nie ulega dla mnie wątpliwości.

A podobno czytając Wasze wypowiedzi w komentarzach minusy,plusy i reputacje Was nie interesują, ale zawsze jednak chętnie oddajecie minusa gdy tylko ktoś przypadkiem Was nim obdaruje...

Zresztą wypowiedź Daaka w podobnym tonie nie jest jedyna, inni też podobnie pisali, że jakoby teraz coś się skończy bezpowrotnie i nadchodzi nowe prawo ;) wystarczy poczytać niektóre komentarze (np. ten bieluka) pod newsem o nowych zmianach na ppe.pl. 

Serio ? 

...

Tutaj ucinam dalszą część, a było jeszcze sporo tekstu, film z opisem i takie tam, kto nie widział wersji 1.0 już nie zobaczy bo została przeze mnie skasowana.

Potem nastąpiła długa burzliwa dyskusja w komentarzach...

miałem całkowicie usunąć tego bloga ale niech pozostanie na pamiątkę żółci i jadu.

Po co powstał ten blog ? tu są zdania podzielone, ale moim zamiarem było poruszenie tematu minusowania, plusowania, czarnych list, problemów portalu i o stosunkach między ludzkich, chciałem by zeszło z ludzi to co im ciąży, miał to być swoisty czyściec, który miał oczyścić atmosferę, a tylko ją zagęścił :( 

Dodałem do tego jeszcze sporo (jak się potem okazało) negatywnego humoru, którym (niestety) udało mi się urazić pewną osobę/osoby, dla której jestem teraz wrogiem publicznym numer 1 ? chociaż nie wiem czy przebiłem square i Koksa , więc przyjmijmy bezpiecznie, że wrogiem publicznym numer 3. 

I w tym sensie postanowiłem pozostawić chociaż część galerii, w której jest trochę lżejszego humoru, mam nadzieję, że to co zostawiłem, nie będzie już obrażać użytkownika Daaku, którego jednocześnie publicznie przepraszam, nie muszę , ale chcę, bo nie było moją intencją go urazić, ani ośmieszyć, choć on uważa inaczej.

zapraszam, więc do galerii zdjęć, która pozostała, oraz do głosowania w nowej ankiecie ;) 

*proszę czytać opisy do zdjęć

a na podkład muzyczny pod oglądanie zdjęć proponuje to:

Miłego weekendu !

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +126 -
Xmachine
Ranking: 52 Poziom: 71
PD: 45473
REPUTACJA: 32854