Blog użytkownika m4tekt

m4tekt m4tekt 11.03.2017, 19:30
Ukończone gry: Dead Rising 3
259V

Ukończone gry: Dead Rising 3

 Dead Rising 3 to jeden ze startowych produkcji ekskluzywnych na xboxa one. Jako posiadacz tego sprzętu właśnie ukończyłem tą produkcję. Jak ją oceniam ? przeczytaj i się dowiedz!

Kręci cię masa zombie zombie na ekranie i rozwalanie tego dziadostwa na wszelaki sposób? Lubisz wykonywać powtarzalne misję i latać od punku A do punktu B? Nie masz co robić w swoim życiu tylko czytać to co piszę? Jeśli tak to sprawdź tą grę!

Oto główne punkty za które oceniłem tą grę:

Grafika: 5/10

Tęsknisz za dawnymi czasami? chciałbyś cofnąć się w czasie przynajmniej o jakieś 5-10 lat? Zagraj w Deadrising 3! Odpalając tą grę cofniesz się do czasów x360 bo grafika prezentuje taki poziom, że przez cały czas zastanawiałem się czy to nie aby gra ze wstecznej kompatybilności...Jedyne pozytywne wrażenie robi tłum zombiaków który potrafi być na prawdę okazały. A tak ogólnie to gra jest brzydka jak noc listopadowa.

2. Fabuła 4/10

Ten obrazek świetnie przedstawia sytuację fabuły w tej grze, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Historia w DR3 jest tak ciekawa, że po pierwszych kilku misjach w czasie przerywników filmowych wolałem siedzieć i przeglądać PPE niż śledzić losy bohaterów... Gra co rusz sili się na humor, ale jest on tak udany, że scenariusz tej gry pisał chyba sam Strasburger. Forma misji może spodobać się fanom Assasin's Creed, latanie od punktu A do punktu B to coś co może przypaść wam do gustu. Szukać w tej grze dobrze opowiedzianej historii to jakby szukać miłości w burde.. w domu lekkich obyczajów.

3. Zabijanie 7/10

Noooo tu ktoś się wykazał. Możliwości zabijania w DR mamy sporo, od okładania pachołkami bezmózgich stworów poprzez wysadzanie w powietrze a na rozjeżdżaniu walco-motocyklem kończąc. Oczywiście by tworzyć nowe bronie musimy znajdować takie niebieskie instrukcje bo przecież każdy sandbox musi mieć znajdźki nie? Nim umrę chciałbym zobaczyć jeszcze dwie rzeczy a mianowicie: obsługa wszystkich kas w biedronce oraz sandboxa bez znajdźiek. Jeśli ktoś z was lubi masakrować zombie niczym Korwin- Mikke lewaków tylko w bardziej fizyczny sposób to będziecie się dobrze bawić.

Siła jest, szału nie ma. Tak oto bym podsumował tą grę.

Ocena końcowa: 5.3*

Złota myśl: Z tą grą jest jak z babą... Na początku fajnie a potem byle by skończyć

* Gra zajęła mi 21 godzin które mogłem spędzić w lepszy sposób np. stać w kolejce w biedronce.

* Wydałem na grę 35 zł za co miałbym 7 kanapek grilowanych

 

 

Tagi: dead rising 3 m4tekt

Oceń notkę
+ +10 -

PRZYJAŹŃ JEST WSZYSTKIM
Oceń profil
+ +57 -
m4tekt
Ranking: 85 Poziom: 67
PD: 38344
REPUTACJA: 17537