SKLEP

Blog użytkownika m4tekt

m4tekt m4tekt 25.02.2017, 21:36
5 powodów dla których (nie) warto kupić Xboxa One
1024V

5 powodów dla których (nie) warto kupić Xboxa One

Zastanawiasz się czy warto jeszcze kupić klocka? nie jesteś pewien czy na dzisiejszy dzień jest sens wydawać na niego pieniądze? Pozwól, że rozwieję twoje wątpliwości!

A więc przyszedł czas gdy zdecydowałeś kupić konsolę? Jesteś roztropnym człowiekiem i wiesz, że w Polsce na 1200 zł niektórzy muszą pracować cały miesiąc a inni tydzień? Powiedzenie " Mało się zarabia a żyję się jak hrabia" powstało z myślą o tobie? Lubisz życie na krawędzi i przez resztę miesiąca wbijać zęby w ścianę i objadać rodziców? Życie przez cały czas rzucało ci kłody pod nogi? To jest poradnik dla ciebie dla czego (nie) warto wydać tych ciężko zarobionych pieniędzy na sprzęt od Microsoftu (to te typy co zrobili windowsa) !

1. Na xboxie jest 900p

Widzisz tą zatrważającą różnicę w rozdzielczości? Nie? Ja też nie! ale to nie ważne! Różnica jest tylko nie od razu ją widać! (musisz poczytać artykuły od Digital Foundry i zobaczyć zdjęcia z 200% zoomem wtedy wszystko widać) Decydując się na kupno sprzętu do grania za 1200 zł wymagasz przynajmniej obsługi 4k i 60 fps, to ci się należy tu nie ma dyskusji! Koledzy mówili ci, że mają PC na których grają w maks detalach i w rozdzielczości 4k na 22 calowym monitorze o rozdzielczości 1080p? Przecież nie możesz być gorszy! Dzisiejsze konsole niestety mają problemy z 1080p i 30fps... Ale przecież jest Xbox ONE S! który też nie osiąga 1080p w grach, ale za to skaluje obraz gry do 4k lepiej niż twój telewizor! Nie masz tv z 4k? To nic! Na pudełku od xboxa jest piękne dzięki czemu zyskasz szacun na dzielni u mniej ogarniętych graczy!  Gdy będziesz maszerował z pudełkiem od xboxa logo 4K będzie się mienić złotą poświatą a laski na sam widok będą ściągać majtki przez głowę! Bierz!

2. Ale on jest duży! Ten xbox znaczy!

Niestety nie mieszkasz sam (chociaż już dawno powinieneś)  lub twoja żona lub dziewczyna (że tak pozwolę sobie zażartować)  zagraca ci wszystkie wolne miejsca na swoje pierdoły? Myślisz o dyskretnym małym miejscu pod tv w którym upchniesz swojego xboxa by móc bez przeszkód na nim grać? Nic z tego! Pierwsze xboxy są tak wielkie, że możesz zapomnieć o małym i przytulnym miejscu na twoją konsolę!  To są sprzęty stworzone do lansu! Je każdy ma widzieć już z daleka! Zapraszając znajome dziewoje z dzielni możesz użyć podrywu na xboxa! " patrz mała, nie tylko xboxa mam dużego" lub gdy masz Xboxa One S " Mały, ale wariat". Jak widzisz xbox to sprzęt nie tylko do grania, po takim tekście osiedlowe Kariny będą chodzić jak kraby! cały dzień bokiem i z mokrą muszlą!

3. Toż to Amerykański sprzęt!

Lubisz Amerykę! To nic, że Ameryka to kontynent a o USA to nawet nie słyszałeś, ale Ameryka jest cool! W Końcu Ameryka kojarzy ci się z wyluzowanymi niggasami, dobrym czarnym rapem, eminemem i napalonymi uczennicami z collegeu (dobrze napisałem?). Skoro Ameryka jest taka wporzo to sprzęt z Ameryki też musi być git nie? Kolegom ze szkoły możesz mówić, że ty nie kupujesz chińskich badziewi ( made in china z tyłu xboxa oznacza, że nie został wyprodukowany w chinach tylko gdzieś indziej, nie daj sobie wmówić, że jest inaczej!) Amerykański sprzęt to porządny sprzęt! Xbox jest jak Amerykański wóź! Żre dużo prądu ale jest cichy i się nie psuje a sercem xboxa jest Jaguar! Przypadek? Nie sądzę!

4. Ile gier jest na xboxa? *Wszystkie!

* Wszystkie gry oprócz exów z PlayStation, Nintento i jakichś tam innych o których nie chce mi się pisać.

Ktoś ci mówił, że xbox nie ma exów? Ex to ty możesz mieć dziewczynę a nie grę! Na xboxie jest Halo, Gears of War, Forza ( oraz 30 innych)  i tyle ma ci wystarczyć! Co za dużo to nie zdrowo, ludzie teraz 500+ dostali i zobacz jak im się w tyłkach poprzewracało!  Gry z xboxa są dla prawdziwych twardzieli, Marcus Phoenix nawet gdy tylko idzie to jego kroki brzmią jak by kopał ziemię! widziałeś takie coś na konkurencyjnej platformie? Twardzieli jest coraz mniej a więc i sprzedaż xboxa jest mniejsza! proste.

5. Pobieranie w xboxie szybciej stoi niż twoje auto jedzie!

Xbox to twój przyjaciel więc gdy twoja dziewczyna znów będzie marudzić ci, ze za szybko doszedłeś ( a przecież miała tyle samo czasu ) i będzie ci z tego powodu smutno, włącz pobieranie jakiejś gry na xboxie i zobacz, że dzięki super szybkim serwerom pasek pobierania dochodzi szybciej niż ty! Który przyjaciel by się tak dla ciebie poświęcił? Tylko Xbox!

Myślę, że już wiesz na co wydać ciężko uciułane 1200 zł. Będzie Pan zadowolony!

Tagi:

Oceń notkę
+ +38 -

Oceń profil
+ +25 -
m4tekt
Ranking: 208 Poziom: 51
PD: 18275
REPUTACJA: 8229
Miesięcznik PSX Extreme