Blog użytkownika m4tekt

m4tekt m4tekt 28.06.2019, 20:49
TOP 5 muzycznych hitów z gier vol.1
98V

TOP 5 muzycznych hitów z gier vol.1

Muzyczna lista przebojów z gier wedle mojego uznania. Zapraszam!

 

Witam wszystkich! Jakoś tak mnie natchnęło i postanowiłem wrzucić wam kilka ciekawych tracków które ostatnio męczę na swoim smartfonie. Zaczynamy!

5

American Conquest - Fight Back Original Score Theme

 

 

American Conquest to strategia którą swego czasu grałem bardzo dużo i do dziś lubię ją odpalić. Gra wywarła na mnie wielkie wrażenie ogromnymi bataliami, ładną jak na swoje czasy grafiką i wyrazistą oprawą muzyczną. Polecam nawet dziś.

 

4

Morrowind Theme Song

Szczerze i bez bicia przyznam się, że w żadne Skyrimy nie grałem nigdy ale soundtrack z tych gier znam bardzo dobrze i uwielbiam wieczorem posłuchać przed snem. Gier polecić nie mogę, bo nie grałem ale muzyka jest epicka!

 

3

Piotr Surmacz - I Need Movies To Cry

 

Z tego co mi wiadomo muzyka którą tu wkleiłem pojawi się w grze o nazwie "Pigsodus" czy jakoś tak. Uwielbiam smyczki więc jest to miód dla moich uszu. Lubię słuchać tego utworu pijąc  Yerba Mate i patrząc na majestatyczne szczyty nasz Polskich gór.

 

2

We Will Rise Again 

 

Far Cry 5 póki co nie urzekł mnie specjalnie... Jest równie powtarzalny co poprzednie części ale ma coś co mnie urzekło... Muzyka! Niezwykły klimat utworu urzekł mnie niezmiernie i gdy tylko mam chwilę to gwałcę replay zanurzając się w głębokiej toni cudownego głosu i muzyki.

 

1

Far Cry 5: The Hope County Choir - "Help Me Faith" (Choir Version)

 

Far Cry 5 zdominował listę! W muzyce Montany zakochałem się po uszy! Właśnie takie utwory nadają grze ducha i klimat. Mimo, że sama gra nie porwała mnie zbyt mocno to właśnie oprawa muzyczna sprawa, że chce mi się do niej wracać.

 Blog krótki ale treściwy. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Tagi: muzyka z gier

Oceń notkę
+ +6 -

PRZYJAŹŃ JEST WSZYSTKIM
Oceń profil
+ +53 -
m4tekt
Ranking: 90 Poziom: 66
PD: 36524
REPUTACJA: 17120