Blog użytkownika DubstepSheep

DubstepSheep DubstepSheep 24.02.2015, 16:44
KAMEHAMEHA!
325V

KAMEHAMEHA!

Jeśli zawsze chciałeś krzyknąć "KAMEHAMEHA" i zdrowo strzelić sobie wiązką światła, to teraz masz taką okazję!!! :D

...Jeśli jesteś Japończykiem lub mieszkasz w Japonii, bo jak nie to możesz sobie pomarzyć... Ale to szczegół :P ( trzeba było was jakoś zwabić do rozwinięcia tego bloga xD )

Więc jak już tu jesteście to zapraszam do czytania :)

 

Witam, dziś przedstawię małą ciekawostkę z kraju kwitnącej wiśni z którą miałem przyjemność się zapoznać. A więc, jak wyżej zdradziłem będzie to związane z serią DB i słynnej KAMEHAMEHY o której każdy myślę przynajmniej słyszał. Z okazji premiery gry Dragon Ball Xenoverse która nastąpi już za trzy dni, w dzielnicy Shibuya w Tokio postanowiono oddać w ręce fanów maszynę dzięki której będą mogli strzelić swoją własną KAMEHAMEHĄ.

Co wygląda mniej więcej tak:

Ustawiamy się przy ekranie ( z wybraną przez nas lokacją) i wykonujemy technikę :)

Jednak zanim wypuścimy cokolwiek z naszych rąk, musimy podejść do specjalnej maszyny w celu określenia naszej KI. Maszyna wygląda tak:

Co ciekawe wielkość samej KAMEHAMEHY zależy głównie od naszych pokładów energii ( KI ) które wcześniej określiliśmy przy maszynie.

 

Na pewno jest to gratka dla fanów serii, oraz ciekawostka dla pozostałych. Maszyna została postawiona 8 lutego i czeka aż ją odwiedzicie :)

 

 

Poniżej więcej zdjęć:

Tagi:

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ +4 -
DubstepSheep
Ranking: 6156 Poziom: 20
PD: 1487
REPUTACJA: 117