Blog użytkownika Musiel

Musiel Musiel 06.08.2017, 12:27
HSS czyli Holly Sunday Shit! #10 - JUBILEUSZ!!! + POWRÓT GOMLINOWYCH OPOWIEŚCI!!
496V

HSS czyli Holly Sunday Shit! #10 - JUBILEUSZ!!! + POWRÓT GOMLINOWYCH OPOWIEŚCI!!

Już dziesiąty raz serwujemy wam nasze gówno. Nie, to zabrzmiało dziwnie ;D 

Czołem!

Trudno uwierzyć, ale właśnie dziś obchodzimy mały jubileusz! Tak, to już jest 10 odcinek cyklu HSS! :) Szczerze, nawet nie wiem kiedy te 10 odcinków zleciało. Ale kit z tym, ważne że z Dorotą mamy nadal ubaw z pisania każdego kolejnego odcinka, więc może uda nam się dobić do 20 lub więcej? Czas pokaże ^^

Skoro to 10 odcinek, to oczywiście przygotowaliśmy dla Was smaczne kąski. Jednak nie zdradzę co to będzie, ponieważ o tym się przekonacie czytając nasz odcinek. A teraz głos oddaje Dorocie..........eeeee, Dorota? Dorota? Przestań już się wpatrywać i wzdychać do tej klaty z tapety Twojego lapka, teraz pora na Twoją część wstępu :)

 

Hello, elo misiaczki! 10 odcinek! Ta! To już 10 odcinek rzeczy totalnie Wam niepotrzebnych! Nie myślałam, że uda nam się dojechać do tego 10 odcinka :P Od tygodnia dostajemy do redakcji jakieś dziwne telefony w kosmicznie śmiesznych językach. Dopiero co z Musielem wróciliśmy z rozdania nagród z konkursu ‘’najdebilniejsze strony i blogi 2016/2017’’ w kategorii ‘’najbardziej denny blog 1szej połowy 2017 roku”. Uroczystość odbyła się w Tanzanii, a nagrodę nam wręczył sam prezydent Turcji Recep Erdogan wraz z małżonką. Fajnie było. Puchar nawet spoko, dostaliśmy też czekoladki z likierem z masy czekoladopodobnej w kształcie główek Krystyny Pawłowicz, ale Musiel na sam widok dostał bólów brzucha i wrzuciliśmy je do rowu w którym to po chwili dryfowały martwe ryby… Ale o tym to kiedy indziej.

Zajebistą kieckę mam co nie? :P ~Musiel

Tagi: dorotekkk gomlin gomlinowe opowieści holly sunday shit hss musiel

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +6 -

Objection!
Oceń profil
+ +69 -
Musiel
Ranking: 209 Poziom: 61
PD: 28868
REPUTACJA: 11365