Blogi Fostera.

Foster93 Foster93 31.03.2017, 09:27
Fani For Honor organizują strajk.
162V

Fani For Honor organizują strajk.

Jak widać są jeszcze na świecie grupy fanów, którzy potrafią wyrazić swoje przywiązanie do produkcji i w zorganizowany sposób starają się przemówić do rozsądku developerów. Czy się uda?

Od premiery For Honor minęło już sporo czasu. Sam osobiście spędziłem w tej grze dziesiątki godzin, bardzo fajnie się bawiąc. Jednak generalnie rzecz biorąc, do momentu osiągnięcia 6 poziomu reputacji na postaci która mainujemy, brakuje kolejnych motywacji do ogrywania tej gry. Stad też bardzo duże niezadowolenie fanów For Honor, którzy organizują bojkot.

Patrząc na działania Ubisoftu nie można powiedzieć, że od premiery nic nie zrobili. Pojawiły się postulaty odnoszące się do cheaterów, pojawiło się jedno wydarzenie społecznościowe oraz do gry zostało wprowadzonych kilka nowości, poprawiających rozgrywkę jak i wygląd wizualny naszych championów. Jednak jest to kropla w morzu oczekiwań, jakie stawiają gracze przed Ubisoftem. W dalszym ciągu brakuje chociażby trybu rankingowego, który jest chyba najbardziej wyczekiwaną opcją w tej grze. Dalej brakuje jakiś większych nowości a przede wszystkim, brakuje tu kontaktu ze społecznością. Kontaktu jakiego można pozazdrościć chociażby fanom Overwatch.

Sprawa nabrała takiego tempa, że fani organizują bojkot gry, który rozpoczyna się w poniedziałek o godzinie 11:00 rano i potrwa 24 godziny. Organizatorzy zachęcają aby nie logować się do gry w tym czasie. Bojkot wydaje się mieć odzew wśród graczy, wpis na reddicie zebrał do tej pory prawie 12 tysięcy podbić!
Link do redditu - CLICK

Dajcie znać co sądzicie o tej akcji i czy waszym zdaniem zwróci to uwagę deweloperów na oczekiwania graczy!

Tagi: bojkot For Honor Ubisoft

Oceń notkę
+ +3 -

glory is the color of blood
Oceń profil
+ +14 -
Foster93
Ranking: 1547 Poziom: 37
PD: 7245
REPUTACJA: 2388