Blogi Fostera.

Foster93 Foster93 12.03.2017, 16:58
Kontrowersyjne Tematy #1 - No Man's Sky
514V

Kontrowersyjne Tematy #1 - No Man's Sky

Pierwsza część kontrowersyjnych tematów. Zapraszam!

Witam w mojej nowej serii, która ma na celu zachęcenie was do kulturalnej dyskusji oraz przemyśleń na tematy uważane za kontrowersyjne. Tematy które poruszają setki jak nie miliony graczy na całym świecie. Dziś chciałbym pomówić o No Man's Sky. Grze przez większości spisanej na straty.

 


Tak jak widzicie powyżej, rozpocząłem swoją przygodę z grą No Man's Sky na nowo. Po premierze na którą mocno czekałem, grałem dosyć sporo w dzieło od Hello Games, jednak po dosyć krótkim czasie gry, odczułem monotonnie oraz znudzenie. Czy była to moim zdaniem zła gra? Nie, była to na prawdę fajna produkcja, dla graczy, którzy lubią odkrywać nowe światy, nowe planety oraz zaglądać tam, gdzie ich poniesie.

Brakowało jej jednak tego czegoś. Jakiegoś większego celu, niż tylko podążanie ścieżką Atlasa, który do najłatwiejszych nie należał. Mnie osobiście w tej grze nie rajcowało wcale podążanie wyznaczoną ścieżką, lecz eksploracja co raz to różniejszych planet, a przede wszystkim takich, które cieszyły moje oko. 

No i tak w końcu po 4 i 7 miesiącach od premiery, do gry trafiają duże, świetne aktualizacje, wprowadzające powiew świeżości do gry. Możliwość budowania bazy, zarówno tej na lądzie, jak i w powietrzu. Możemy teraz zakupić frachtowiec, który będzie służyć jako dodatkowa baza, krążąca wokół orbity naszej macierzystej planety. No i wprowadzono pojazdy, które mi osobiście, bardzo poprawiły rozgrywkę. Nowości jest całkiem sporo, nie będę ich tutaj wszystkich wymieniać, bo i po co. Dla wielu graczy jest to i tak za mało. Dla wielu rozczarowanie w dniu premiery było tak dużej, że znienawidzili deweloperów i postanowiło hejtować ich grę. Tylko czy jest w tym tak na prawdę jakiś sens? Dostaliśmy w swoje ręce grę, która na prawdę może przynieść dużo frajdy - Może, o ile ktoś gustuje w tych klimatach gier. Przecież nie każdy lubi zbierać surowce i wytwarzać z nich przedmiotów, bądź po prostu zwiedzać godzinami co raz to różniejsze miejsca, tylko po to by zapadły nam w pamięci i by zaspokoiły naszą ciekawość.

Tak więc dla mnie, gra jest spoko. Fajnie się przy niej bawię i jest to jedna z nielicznych gier, na którą nie żałuję wydanych złotówek. Aktualizacje wprowadziły sporo nowych możliwości, które zdecydowanie sprawiają, że chce się grać w tą produkcję, by osiągnąć nowe wyznaczone cele (budowa bazy, zdobywanie mowych pojazdów, statków etc). A wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach i zapraszam do kulturalnej dyskusji, bez spinek. Zachęcam również do obejrzenia mojej galerii z odkrywania świata No Man's Sky na nowo, która znajdziecie poniżej w galerii! Pozdrawiam

 

 

Tagi: no man's sky no man's sky pathfinder

Oceń notkę
+ +7 -

glory is the color of blood
Oceń profil
+ +14 -
Foster93
Ranking: 1554 Poziom: 37
PD: 7245
REPUTACJA: 2390