SKLEP

Blog użytkownika peksa

peksa peksa 27.07.2017, 15:13
Flash (Serial TV 2014-) Minirecenzja z możliwymi spoilerami.
92V

Flash (Serial TV 2014-) Minirecenzja z możliwymi spoilerami.

Flash to serial telewizyjny, który pojawił się w 2014 r. i podbił serca fanów. Ukazały się trzy sezony i kolejne są w drodze.  

Profil fizyczny głównego bohatera:

Chudy bez widocznie zarysowanej muskulatury. Widać, że to ciało nie widziało treningu siłowego. Bądź nastąpiły spadki po odstawieniu strzykawek. W scenach łóżkowych, kiedy widać jego klatkę piersiową i muskulaturę nie jeden nastolatek wyglądałby przy nim jak Superman.

Profil psychologiczny głównego bohatera:

Główny bohater to ciepłe kluchy, nawet Tuxedo Mask z anime Sailor Moon jest lepszym materiałem na superbohatera. Sceny w których Barry płacze, śpiewa przez pięć minut serenadę podczas zaręczyć są żenujące i nie należą do rzadkości. Tobe Maguire w Spider-Manie miał większą krzepę. Tobe Maguire

Wielka siła to wielka odpowiedzialność?

Barry nie stosuje tej zasady, beztrosko zmienia przeszłość według własnego uznania co powoduje duże problemy. Cały trzeci sezon opowiada o konsekwencjach rozwalania przez Barrego linii czasu co zniszczyło życie wielu osobom. Pomimo tego, że Flash zarzeka się, że nigdy nie cofnie się w czasie, beztrosko pod koniec trzeciego sezonu cofa się w czasie aby naprawić to co popsuł... oczywiście niczego nie naprawił tylko zmienił linię czasu, przez co ginie inna niewinna osoba ale jego dziewczyna przeżyła, więc jest ok, ponieważ Barry ma z kim sypiać. Główny bohater powinien się spotkać ze Spider-Manem, który by mu wyjaśnił jak to wygląda. 

 Barry się zatrzymuje, dlaczego ?

Dlaczego Barry, który jest najszybszym człowiekiem na świecie spotykając przestępcę, którego by związał i przeniósł do więzienia zanim on by mrugnął okiem, zatrzymuje się przed przestępcą i zaczyna wygłaszać tekst w stylu - zatrzymaj się albo ja cię zatrzymam. Po tym tekście Barry zwykle zostaje uderzony, obezwładniony, oszołomiony, postrzelony, pobity i musi uciekać aby skonsultować przyczyny swojej porażki ze swoim zespołem "Flash Team".

Barry nie jest w stanie wygrać. dlaczego?

Ponieważ Barry jest słaby... każdy główny przeciwnik kopie dupę Barrego jak szmacianej lalce. W drugiej serii dupa Barrego jest tak przekopana, że widz zadaje sobie sprawę, że Barry czyli Flash, jest nielubiany przez scenarzystę. Scenarzysta nienawidzi Flasha, pała do niego wręcz chroniczną nienawiścią. 

Życie prywatne Barrego

Po śmierci matki, Barry jest wychowywany przez kolegę jego ojca, który ma córkę i syna. Barry nazwy syna swojego przybranego ojca, bratem a ze swoją przybraną "siostrą" z którą się wychowywał... zaręcza się i sypia.

 

Ocena:

7/10

Plusy:

- rywale kopią dupę Barrego, dobrze się ogląda te sceny,

- świetne kreacje głównych rywali Flasha, poza złym Barrym z przyłóści,

Minusy:

- momentami infantylne dialogi,

- momenty w odcinkach, które są typowymi zapychaczami aby tylko dotrwać do 40 min.  

I uzyskuje odznaki:

- skopana dupa Barrego.

Tagi:

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ -39 -
peksa
Ranking: 710 Poziom: 40
PD: 9202
REPUTACJA: -2172
Miesięcznik PSX Extreme