SKLEP

Blog użytkownika peksa

peksa peksa 08.05.2017, 14:28
Bayonetta PC
138V

Bayonetta PC

Mini-recenzja gry na PC. 

Grafika

Jako, że Bayonetta jest portem z konsol poprzedniej generacji (Wii U pod względem mocy to również poprzednia generacja) nie ma fajerwerków graficznych. Gra prezentuje się lepiej ze względu na profesjonalne przeskalowanie gry do 1080p. Ogólnie jak na standardy grafiki oferowanych przez nowoczesne komputery do gier, grafika wypada przeciętnie. Dodatkowo limit 60 fps jest poważnym problemem dla graczy, którzy wkroczyli w nową jakość doznań, która niesie ze sobą granie w 120 fps - 144 fps. Limit 60 fps jest trudny do zrozumienia, ponieważ gra nawet na średniej jakości PC działa bez problemu na 1080p, ultra, 60 fps. 

Gameplay

Na najwyższym dostępnym poziomie trudności dostępnym przy pierwszym przechodzeniu produkcji, gra nie sprawia żadnego wyzwania. Wręcz po otrzymaniu miecza walka polega na skakaniu, wciskaniu jednego przycisku, który odpowiada za tak zwanego z serii DMC "stingera" oraz robieniu uników w odpowiednim momencie, które spowalniają czas przy zachowaniu normalnych ruchów bohaterki. Gra ze względu na przyjazdy system zapisywania postępu w grze jest prosta i nie stanowi duże wyzwania. Zawzięta osoba spokojnie ukończy ją w jedną noc. 

Wygląda bohaterki.

Dużym atutem jest wygląd głównej bohaterki, która chętnie prezentuje swoje mięsiste pośladki w różnych pozach, która na pewną pobudzą graczy, który są zainteresowani "wirtualnymi doznaniami". Piersi są mniejsze, nie wylewają się. Co stanowi plus, ponieważ kobieta wojownik obdarzona nienaturalnie dużymi "bombkami" prezentuje się nienaturalnie. Twarz Bajonetty jest smukła, biała okraszona pieprzykiem, który dodaje jej uroku niczym Marilyn Monroe. Okulary nadają jej inteligentnego wyglądu, niczym nauczycielce o której marzą uczniowie w podstawówce. Bohaterka jest wysoka, zbudowana z zachowaniem proporcji ciała. Długie nogi, smukłe ręce płaski brzuch podkreślają niski poziom tkanki tłuszczowej, który swoje największe pokłady znajduje się jak wspominałem na początku na pośladkach.

Muzyka

Delikatna, refleksyjna, która jest miłą odmianą od mocnych dźwięków u konkurencji.

Ocena:

7/10

Oraz uzyskuje odznaki:

- taniec pupą,

- klapsy,

- kluby go go,

Tagi:

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ -39 -
peksa
Ranking: 710 Poziom: 40
PD: 9202
REPUTACJA: -2172
Miesięcznik PSX Extreme