Blog użytkownika PolishValsion

PolishValsion PolishValsion 15.11.2017, 20:23
Zawsze w biegu
391V

Zawsze w biegu

Fanem Sonica jestem odkąd zagrałem w 8-bitową pierwszą część na Master System a potem ciorałem w Sonica 5 na Pegazie. W podstawówce nawet się za niego przebrałem. Nawet w tych grach uznawanych za kiepskie (vide Sonic 2006) znajdowałem coś, co mi się podobało. Na Sonic Forces czekałem cierpliwie, przekonany, że dostanę do rąk produkt ze świetną muzą, szybkim gameplayem i niezłą historią. I jak?

PolishValsion PolishValsion 15.05.2016, 21:30
Gwiezdny Lis powraca z klasą
491V

Gwiezdny Lis powraca z klasą

Czekaliśmy dziesięć lat na powrót Foxa i jego ekipy. Kontynuacji epickiego Star Fox: Assault chyba się jednak nie doczekamy, bo ekipa Nintendo, wspólnie z Platinum Games, postanowiła zaserwować nam kolejny reboot serii (pierwszym był Star Fox 64 niemal 20 lat temu. Przypadek? Nie sądzę!). Ale czy to źle? Cóż, jednym to się podoba, innym wprost przeciwnie. Czy warto w ten tytuł zagrać? Odpowiedź prosta: tak! A oto dlaczego:

PolishValsion PolishValsion 26.12.2015, 21:51
"You got the touch..."
536V

"You got the touch..."

Lata 80. Zwariowany okres. W tamtych czasach pojawiło się mnóstwo seriali animowanych. Jednym z nich, który na stałe zagościł w moim sercu był "Transformers", gdzie, cytując piosenkę tytułową: "Autoboty walczą wciąż, by zniszczyć złowrogie Decepticony". W sferze gier bywało różnie, chociaż dzięki High Moon Studios i ich podserii "Cybertron", wielkie roboty cieszyły się uznaniem. Teraz Platinum Games wypuściło grę opartą o klasyczny serial animowany. Jak im to wyszło?

PolishValsion PolishValsion 09.05.2015, 14:52
(Prawie) rok z Infinity - recenzja z doświadczenia
731V

(Prawie) rok z Infinity - recenzja z doświadczenia

Niektórzy mówią, że gry Free to Play to zło. Gdy Bandai/Namco spróbowało poddać kilka swoich czołowych marek (Tekken, Soul Calibur i Ace Combat) temu eksperymentowi, rezultat okazał się mieszany. Soul Calibur: Lost Swords zawiódł, Tekken Revolution przyjął się nawet nieźle. A jak się miewa Ace Combat: Infinity? Niedługo minie rok od premiery gry i wbrew wszystkim rzucanym jej pod nogi kłodom, trzyma się, jak na "niszową" pozycję, całkiem dobrze.

Oceń profil
+ +12 -
PolishValsion
Ranking: 385 Poziom: 57
PD: 23847
REPUTACJA: 2014