Blog użytkownika Momooo

Momooo Momooo 17.10.2017, 18:46
#1 Żona mnie bije lecz pozwala na granie  (zakupy)
320V

#1 Żona mnie bije lecz pozwala na granie (zakupy)

Gdy wracałem z pracy niby przypadkiem na mojej drodze wyrósł mój ulubiony sklep z grami, obiecywałem sobie że nie kupię żadnej nowej gry dopóki nie ukończę kilku pozycji które od dawna kurzą się na półce (no dobra - nie kurzą się bo są w folii ;)).
Jako że ostatnio kompletuje trofea w Battlefroncie na PS4 postanowiłem przejść na ciemną stronę mocy i wstąpić do raju.Polowałem na jedną grę - więc kupiłem kilka. 
 

Przede wszystkim zależało mi na Andromedzie, nasłuchałem się że jest drewniana i że to już nie Mass Effect, porządnie się zastanawiałem jednak postanowiłem sprawdzić to samemu - w końcu bardzo podobało mi się COD: Ghosts, które przez wielu uważane jest za jedną z najsłabszych części. Kosmiczna przyjemność kosztowała mnie 70 zł (gra używana).

Kolejnym nabytkiem jest nowa, zapakowana w folię Edycja szaleńca Far Cry 3 na x360. "Trójkę" przeszedłem już dawno i mam ją w swojej kolekcji, jednak przez sentyment jakim darzę tą świetną grę postanowiłem zainwestować (tak - zainwestować bo nie planuje jej otwierać) w kolekcjonerkę. Kosztowała mnie ona 45 zł (nowa, w folii, z polskiej dystrybucji).

 

Jestem fanem serii Far Cry, zdobyłem wszystkie trofea w 3 i 4 części, jedynkę katowałem jako dzieciak na PC przez kilka lat, jakby to powiedział Klocuch była to moja gra dzieciństwa :D. Primal chodził za mną już od dawna, trafiła się kolekcjonerka więc żal było nie skorzystać, już nie mogę się doczekać aż przywiozę do nowego mieszkania moją szafkę na gry i kolekcjonerki będą dumnie prężyć się w salonie :) Za odpakowaną edycję kolekcjonerską z polskiej dystrybucji (nie mam pojęcia czy z wykorzystanymi kodami) zapłaciłem 125 zł

Kupiłem też dwa steelbooki: Metal Gear Solid - 15 zł; Fifa 13 - 5zł. 

Po prostu mi się spodobały ;)

Gratis od właściciela dostałem etui na Iphona 4/4S z motytwem  COD Black Ops 2 (pomimo że nigdy nie miałem iphona to nowy licencjonowany gadżet zawsze w cenie), pewnie dam jakiemuś znajomemu który ma ten model albo sobie zostawię jako dodatek do kolekcji ;)

 

Wstąpiłem jeszcze do biedronki bo polowałem na kilka pozycji ale większość  oferowanych gier stanowiły symulatory koparki lub innego hydraulika.

 

Jeśli tekst wam się podobał to proszę o komentarz co można zmienić lub rozwinąć.

Pozdro  ;)

Kuba

Tagi:

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +8 -
Momooo
Ranking: 5723 Poziom: 25
PD: 2591
REPUTACJA: 184