Blog użytkownika Liga - TLoU

Liga - TLoU Liga - TLoU 19.02.2015, 10:04
Dołącz do Polskiej Ligi The Last of Us!
930V

Dołącz do Polskiej Ligi The Last of Us!

Grywasz w The Last of Us? Lubisz rywalizację? Jeżeli Twoja odpowiedź na oba pytania brzmi TAK, dołącz do Polskiej Ligi The Last of Us!

CZYM JEST POLSKA LIGA THE LAST OF US?

Polska Liga The Last of Us jest projektem skierowanym do wszystkich fanów arcydzieła spod ręki Naughty Dog. Nieważne czy jesteś graczem początkującym starającym się przeładować broń kwadratem, czy starym wyjadaczem powalającym hordy wrogów jedną strzałą.

Polska Liga The Last of Us to coś zupełnie nowego dla wielu graczy. Dlatego chcemy aby było to wydarzenie które nie zdominuje waszego czasu. Udział w rozgrywkach to tylko dwa mecze tygodniowo, tak więc czasu na ogrywanie innych tytułów oraz wbijanie kolejnych poziomów w rankingu nadal pozostaje bez liku.

JAKI CEL MA LIGA?

Celem Polskiej Ligi The Last of Us jest zebranie w jednym miejscu polskich graczy i stworzenie im możliwości przeżycia czegoś więcej niż zwykłego strzelania i rzucania mołotowami w nieznajomych. To coś więcej niż wbijanie kolejnego poziomu w rankingu. To walka o tytuł najlepszego klanu w Polsce.

CO ZNAJDZIE SIĘ W LIDZE?

Liga to oczywiście przede wszystkim starcia pomiędzy klanami oraz rywalizacja o zdobycie tytułu mistrza polski w The Last of Us.

W lidze poza meczami znajdzie się miejsce na statystyki indywidualne graczy, filmiki z meczów czy relacje na żywo. Na koniec sezonu na najlepszych czekają nagrody, zarówno indywidualne jak i drużynowe.

NIE MASZ SWOJEGO KLANU?

Dla osób nie posiadających swojej ekipy, ale chcących wziąć udział w rozgrywkach stworzyliśmy bazę graczy szukających klanu. Wystarczy wpisać swój PSN ID oraz MAIL na naszej stronie i czekać na zgłoszenie się chętnych, bądź samemu przejrzeć bazę graczy i wybrać z niej odpowiednich kandydatów do swojego klanu. Dodatkowo aby zwiększyć zainteresowanie Twoją osobą prześlij do nas filmik jak grasz a my umieścimy go na stronie.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasza stronę internetową www.liga-tlou.pl

Tagi: Naughty Dog playstation 4 the last of us remastered

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ 0 -
Liga - TLoU
Ranking: 6730 Poziom: 19
PD: 1309
REPUTACJA: 185