Blog użytkownika Bartorexplay

Bartorexplay Bartorexplay 25.04.2019, 14:10
Hejting gier, czyli dlaczego nienawidzimy pewnych produkcji
247V

Hejting gier, czyli dlaczego nienawidzimy pewnych produkcji

Z góry chciałbym powiedzieć, że pisze ten materiał bez jakiegoś większego researchu czy przygotowania. Wszystko co tu napisze wynika tylko i wyłącznie z moich obserwacji gamingowego społeczeństwa, czyli głównie fejsbuki, gry multi, praca itd. Mam nadzieje, że nikogo tutaj nie urażę. Materiał ma na celu pokazanie że tak na prawdę, nie hejtujemy gry w większości przypadkach...

Bartorexplay Bartorexplay 02.04.2019, 10:24
Risk Of Rain 2 - Pierwsze wrażenia!
536V

Risk Of Rain 2 - Pierwsze wrażenia!

Risk of Rain 2 to kontynuacja dosyć popularnego roguelike'a, aczkolwiek przyznam się bez bicia, nie znałem gry wcześniej. Dowiedziałem się o grze dzięki koledze, z którym sobie ogrywam daną produkcję. Kupiłem grę na promocji "dwie w cenie jednej". Warto wspomnieć, że gra znajduję się w Early Accessie, czyli nie jest to finalny produkt. Zapraszam do lekturki!

Bartorexplay Bartorexplay 15.03.2019, 15:40
Ogrywanie zakurzonych gier ze Steam #1 Alan Wake
260V

Ogrywanie zakurzonych gier ze Steam #1 Alan Wake

Dzień Dobry, witam wszystkim na moim pierwszym blogowym wpisie dotyczącym grania (kto by się spodziewał) w gry ze Steam, które gdyby mogły, to byłyby pod ogromną warstwą kurzu. Ogrywanie będzie polegało na wybieraniu jednej produkcji z poszczególnej litery alfabetu. Zaczynamy od litery "A", grą na literę A bez wątpienia jest... Alan Wake American Nightmare.

Oceń profil
+ +4 -
Bartorexplay
Ranking: 3532 Poziom: 32
PD: 4794
REPUTACJA: 713