SKLEP

Blog użytkownika drPain

drPain drPain 03.07.2018, 00:06
Paczka od nieznajomego
307V

Paczka od nieznajomego

Kilka dni temu mój sen został przerwany przez potworne szczekanie. Piesek mej rodzicielki nie mógł znieść dźwięku domofonu. Kurier, który tylko próbował wykonać swoje zadanie, nie miał pojęcia jakie skarby skrywają się w dzierżonej przez niego paczuszce.

Kiedy jakiś czas temu Adikon spytał się mnie, czy nie przygarnąłbym kilku zalegających mu gierek, nie byłem w stanie mu uwierzyć. Jak tylko dodał, że wraz z niemałą kupką pudełek, znajdę w paczce również nową konsolę, zaniemówiłem. Z jednej strony taki gest dobra byłby przeze mnie odebrany niezwykle pozytywnie, lecz z drugiej, wspomniany już użytkownik, jest dla mnie osobą kompletnie nieznaną. Krótkie wymiany zdań w komentarzach pod moimi blogami i tyle. Nigdy w życiu nie widziałem człowieka na oczy. Czemu ktoś taki miałby robić mi prezent? Przez chwilę myślałem, iż w zamian liczy na upojne chwile w moich objęciach. Było jednak inaczej (niestety). Chciał on mieć swój udział w powiększaniu mojej growej kolekcji. Tytuły, które nie były mu potrzebne chciał oddać w ręce kogoś, komu mogą się przydać.

Pudło, które trafiło w moje łapska robiło wrażenie swoimi wymiarami oraz wagą. Po otworzeniu paczuchy ujrzałem czekoladę (bardzo dobrą czekoladę :P ), a także liścik. Pozornie głupi kawałek papieru. Na szczęście tylko pozornie. Ten wspaniały nośnik pozytywnej energii sprawił, iż najpierw się śmiałem, a następnie ocierałem łzy wzruszenia. Wkrótce trafi on na ścianę. Zaczęło się dobrze. Przejdźmy więc dalej.

Taa... Właśnie zostałem ocalony przed śmiercią głodową. Żarcik, że cały mój zarobiony hajsik przeznaczany jest na nowe giereczki przez co nie mam na jedzenie jest ciągnięty dalej :D Szczerze polecam zupkę o smaku ostrego boczku. Zostałem przez nią dość mocno zaskoczony.

Kilka pozycji pecetowych. TDU w bardzo fajnym wydaniu, Crysis (jeszcze zafoliowany), pierwszy FEAR z dodatkami oraz dwa egzemplarze Stalkera. Jak tylko zmuszę się do zakupu kolejnego komputera (mój obecny laptop jest już w stanie agonalnym), czeka mnie trochę sympatycznego grania.

Dokładanie psx’owych gier na półeczkę zawsze mnie cieszy. Rox, o którym nigdy nie słyszałem (przyjemny klon tetrisa), Bond, w którego kiedyś już troszkę grałem, samolociki (nie umiem w to grać) i Wormsy. Robaczki już miałem, więc trafiły one do mojego dobrego człowieka.

W każdy z tych tytułów pograłem z piętnaście minut i z każdym z nich w, mam nadzieję, niedalekiej przyszłości zamierzam spędzić trochę czasu. Samolociki wydały mi się w miarę proste w opanowaniu, Maximo zapowiada się na arcyprzyjemną sieczkę, SW również pozytywnie zaskoczył, mimo iż nie lubię tego typu gier, a Cold Winter i Urban Chaos miałem wcześniej na celowniku. Tylko golf służy jedynie do wypełnienia półki.

Tutaj kompletnie nie znałem Filed Commander’a oraz Super Hind’a. Resztę miałem w planach. Chyba najbardziej cieszy mnie Untold Legends, którego trochę szukałem. Everybody’s Golf w końcu mam w wydaniu premierowym. Świetny Syphon Filter trafił do znajomego, gdyż już go posiadałem.

I oto mamy największą bombę. PS Vita z kartą 16gb i trzema grami. Szok! Wszystko jest oczywiście w pełni sprawne i w rewelacyjnym stanie. O samej konsolce powstanie osobny tekst. Chcę ją jednak wpierw troszkę pomęczyć. Z tytułów, które do niej otrzymałem jedynie LBP nie miałem na liście zakupów. Banan na moim pyszczku był ogromny i nadal nie dowierzam, że dostałem ten sprzęcik za nic.

Jak już wspominałem, całe to dobro otrzymałem za darmo. Patrząc na to wszystko czuję ogromną radość. Taka bezinteresowna dobroć nie jest zbyt często spotykana. Każda z gier została genialnie zabezpieczona. Zabawy było z tym dużo. Adikon luju! Jeśli tylko nadarzy się jakaś okazja to masz u mnie flaszkę. Dziękuję :)

Znaleźć mnie można również na: https://www.facebook.com/drPain97/

drPain

Tagi:

Oceń notkę
+ +31 -

Oceń profil
+ +156 -
drPain
Ranking: 120 Poziom: 60
PD: 28340
REPUTACJA: 20495
Miesięcznik PSX Extreme