SKLEP

Blog użytkownika drPain

drPain drPain 02.01.2018, 20:06
Moje growe nowości (koniec)
453V

Moje growe nowości (koniec)

01.01.2017. Dzień, w którym po raz pierwszy opublikowałem Growe nowości. 02.01.2018. Dzień, w którym ostatni raz publikuję Growe nowości. Zapraszam do małego podsumowania tego okresu, a także do zapoznania się z powodami zakończenia tej serii.

Czemu zdecydowałem się na porzucenie tego całkiem popularnego cyklu? Powodów znajdzie się kilka. I nie, nie ma to żadnego związku z paroma nieprzychylnymi komentarzami. Krytykę, która nie jest poparta żadnymi argumentami, od zawsze miałem głęboko w tyłku. Powodem również nie są pieniądze. Pomimo paru zaplanowanych wydatków (kolekcjonerka Ni No Kuni 2 i Far Cry 5, zlot w Gdańsku...), nadal mogę sobie pozwalać na delikatne szaleństwo. To o co chodzi? Nie chce mi się już. W sumie to nie chce mi się już od dłuższego czasu. Regularne pisanie dokładnie tego samego potrafi zmęczyć. Osoby czytające Growe nowości regularnie, mogły zauważyć, iż z miesiąca na miesiąc, krótkie wypowiedzi o każdej grze, stawały się coraz krótsze. Wypluwanie z siebie tak króciutkich tekstów nie sprawiało mi kompletnie żadnej przyjemności. Moje growe nowości #10, to miał być ostatni tego typu wpis. Nawet wspominałem tam o rzadszej publikacji. Ciągnąłem to jednak jeszcze przez dwa miesiące. 11 Growe, pojawiły się dzięki mojemu znajomemu (siema Żabcia). Chciałem dać mu możliwość ,,pochwalenia się’’ swoimi nabytkami. Później nadszedł początek grudnia, a także podsumowanie Listopada. Tu już postanowiłem ostatecznie zakończyć ten cykl. Jak już wspomniałem wcześniej, pisanie tego przestało mi sprawiać przyjemność. Jest jeszcze jeden powód. Nie chciałem być kojarzony jedynie z hurtowymi zakupami. Zauważyłem, że Growe nowości zawsze robiły lepsze wyświetlenia i ogólnie cieszyły się lepszym wzięciem niż jakiekolwiek inne moje materiały. Ch#j mnie już strzelał, że tekst, nad którym faktycznie trochę siedziałem, nie jest nawet w połowie tak popularny jak GN. Jeszcze trochę irytował mnie fakt, że wpisy (innych użytkowników), w przeciwieństwie do Growych, nie trafiały na główną, mimo, iż na to zasługiwały. No trudno, nic nie trwa wiecznie. Mam nadzieję, iż powody zakończenia tego cyklu przedstawiłem dość jasno. Nim dojdziemy do końca tego tekstu, przypomnimy sobie te wszystkie szalone miesiące.

1 ( https://www.ppe.p(...)i-1.html )

2 ( https://www.ppe.p(...)i-2.html )

3 ( https://www.ppe.p(...)i-3.html )

4 ( https://www.ppe.p(...)i-4.html )

5 ( https://www.ppe.p(...)i-5.html )

6 ( https://www.ppe.p(...)i-6.html )

7 ( https://www.ppe.p(...)i-7.html )

8 ( https://www.ppe.p(...)i-8.html )

9 ( https://www.ppe.p(...)aku.html )

10 ( https://www.ppe.p(...)-10.html )

11 ( https://www.ppe.p(...)bka.html )

12 ( https://www.ppe.p(...)-12.html )

No i mały bonusik, czyli malutkie podsumowanko grudnia 2017.

Nie napiszę o całym, widocznym tu dobrze. Wspomnę jedynie o kilku ciekawszych pozycjach.

Dwa big boxy i trochę gierek pecetowych. Kosztowało mnie to 130zł. Gratis dostałem produkcję, o której słyszałem wiele i od dawna chciałem jej spróbować. Harvester... Coś czuję, że będzie grubo.

Kompletna kolekcjonerka Guild Wars’a i nowe Uncharted. Łącznie kosztowało mnie to 50zł.

Kilka gierek na psx’a. Fify, NBA, NHL, Duke Nukem: Land of the Babes, Resident Evil 2 i jeszcze kilka innych. Część bez pudełek, ale cenowo wyglądały mega dobrze (drugi Colin za 5zł).

W Halo 2 chciałem zagrać od dawna. Pół funta... To nawet nie są pieniądze.

Za gry na ps3 i x360 płaciłem od 5 do 25zł. Kilka dostałem za darmo.

Najbardziej cieszą mnie nowe big boxy w kolekcji, Guild Wars, Harvester, RE 2, Halo 2, Silent Hill 3 i switch’owa wersja Skyrima.

No i to wszystko. Nie chciałem kończyć tego cyklu, bez choćby słowa wyjaśnienia. Czy kiedyś do tego wrócę? Nie mam pojęcia. Na tą chwilę nie mam takich planów. Jeszcze tylko chciałbym podziękować Daak’owi i Żabci za udział w tym projekcie. Tym paru osobom, które co miesiąc pisały jakieś miłe słowa, również dziękuję. A co z tymi, którzy mieli jakiś problem? Serdeczny ch#j Wam w mordę :) Czas się skupić na bardziej ambitnych tekstach. Growe nowości były przygodą, którą będę, mimo wszystko, wspominał miło.

Pain

Tagi:

Oceń notkę
+ +27 -

Oceń profil
+ +151 -
drPain
Ranking: 124 Poziom: 59
PD: 27476
REPUTACJA: 19455
Miesięcznik PSX Extreme