SKLEP

Blog użytkownika drPain

drPain drPain 01.10.2017, 02:38
Moje growe nowości #10
1469V

Moje growe nowości #10

Jak ten czas zapi#rdala. Dziesięć miesięcy temu, po raz pierwszy opublikowałem ,,growe nowości’’. Przyznam, iż nie spodziewałem się dojścia do ich dziesiątej odsłony. Mimo, że cholernie lubię pisać o tych paru grach, które sobie co miesiąc kupuję, tak jednak nic nie trwa wiecznie. Czy mam na myśli koniec tego cyklu? O tym dalej.

Zacznę od odpowiedzi na powyższe pytanie. Nie, nie zamierzam kończyć tej serii. Pojawi się za to troszkę zmian. Jako, iż do lutego/marca mam zaplanowanych parę większych wydatków (kolekcjonerka Elex’a, figurka Crash’a, xbox one, kolekcjonerka Ni-No-Kuni II i nowy egzemplarz Rule of Rose), muszę ograniczyć hurtowe zakupy. Można powiedzieć, iż są to ostatnie ,,growe nowości’’ w takiej formie. Następne pojawiać się będą co dwa miesiące. Istnieje szansa, że po znalezieniu odpowiednich wariatów, publikacja się przyspieszy. I to chyba tyle z takich rzeczy informacyjnych. Przejdźmy zatem do dania głównego.

Wrzesień był popie#dolony. W sumie to ja jestem popie#dolony :P Chora ilość gier. Tak, jestem tego świadom. Jednak, jako iż jest to ostatnia ,,tradycyjna’’ odsłona GW, a zarazem moje pożegnanie z hurtowymi zakupami, pozwoliłem sobie troszeczkę odlecieć. Przy większości gier niestety nie będzie ich cen. Po prostu tego nie pamiętam. Lecimy!

Literka ,,u’’ przy tytule oznacza grę używaną

u Conan [PS3] – Kupiłem go, gdyż został mi polecony przez jednego z współpracowników. Pograłem dosłownie kilka minut i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. God of War to nie jest, lecz zdecydowanie warto było tą produkcję przygarnąć za jakieś śmieszne grosze.

u Dante’s Inferno [PS3] – Ograłem kiedyś na PSP. Teraz chciałem mieć na trzecim plejaku.

Matterfall [PS4] – A o tej perełce udało mi się już napisać parę słów (http://www.ppe.p(...)l?page=1).

u Rockstar Table Tennis [X360] – Nawet nie wiedziałem, że wyszło to w pudełku. Znalazłem i było tanie. Bardziej nie trzeba mnie przekonywać.

u Futurama [PS2] – Tanie i chyba całkiem rzadkie. Widziałem wcześniej parę odcinków, więc chętnie zapoznam się z grową wersją Futuramy.

u Fifa 09/10/11 [PS3] – Dostałem za grosze. Poza tym chciałem mieć to w kolekcji.

u Beowulf: The Game [PS3] – Kosztowało 5zł. No i od dłuższego czasu chciałem to sprawdzić. Tak z czystej ciekawości.

u Beijing 2008 [PS3] – Nie wiem co to tu robi. Musiało przykleić mi się do ręki podczas zakupów :P

u Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 [PS2] – Kiedyś chciałem w to zagrać.

u Metro: Last Light [PS3] – Poprzednia część bardzo mi się podobała. Zakup kolejnej był nieunikniony. Szczególnie biorąc pod uwagę, kosztował mnie coś koło 20zł.

u Dynasty Warriors 7 [X360] – Tanie to było... No i po części drugiej bardzo tą serię polubiłem.

u Gears of War 2 [X360] – Czas nadrobić zaległości.

Nie będę pisał o każdej z tych gier. Jest tu troszkę badziewia, ale było to tanie badziewie. A takie, jak najbardziej chciałem przygarnąć. Na Half Life’a w wersji na PS2, polowałem od jakiegoś czasu. Sonic Heroes przekonał mnie świecącą okładką (no i grałem w to kiedyś na pierwszym klocku). Richard Burns, oraz tenisy kupiłem z chęci sprawdzenia ich. Medal, to Medal. Chciałem mieć wszystkie z PS2. Bardzo zaskoczyła mnie gra z Britney Spears na okładce. Okazała się całkiem grywalna.

Całe to dobro udało mi się kupić od pewnego znajomego. Ceny zaczynały się od 2.5zł, a kończyły na 10zł. Część tych gier nie posiada książeczek i jest w całości po niemiecku. Wisi mi to, gdyż i tak tytuły z psx’a ogrywam na emulatorze. Blade i Soviet Strike cieszą mnie najbardziej. Oj grało się w nie lata temu :D

Podczas wizyty u wspomnianego już znajomego, udało mi się wyżebrać pudełko wraz z bonusowym dvd z gry Crash of the Titans. Płytkę z grą dorwałem za 5zł. Dzięki Żabka :*

u Farming Simulator [PS3] – Taki fajny egzemplarz symulatora farmy wygrałem podczas ostatniego Pog(R)adajmy. Chyba wygrałem. W sumie to z tamtego wydarzenia pamiętam tyle, że piwo było dobre :P

Bionic Commando chciałem sprawdzić, a Battleshipa dobrałem ze względu na cenę. Coś czuję, że szykuje mi się kolejny crap do opisania.

Znajomy (tym razem inny) skontaktował mnie z człowiekiem mającym kilka gier na sprzedaż. Wziąłem niemal wszystko. Wyszło mniej niż 5zł za sztukę. Wiem, to było złe :D

I ponownie groszowe sprawy. AoE już kiedyś chciałem kupić, a Lake Masters Ex przekonało mnie logiem Midas. Obok Blast’a, jest to chyba moja ulubiona firma.

Słyszałem,iż ,,wilk’’ jest jedną z lepszych gier od TT, więc go przygarnąłem. Chciałem mieć też jakiegoś CoD’a na ps4. Akurat AW trafił się w bardzo sympatycznej cenie.

Sporo tego. Część udało mi się bardzo fajnie utargować (speech 100). Poza golfem, Narnią i skajlanderami, wszystko było zaplanowane wcześniej. Jest jeszcze Pain. Tu chyba wystarczy spojrzeć na mój nick :P

Tak samo jak wyżej. Większość planowałem kupić. Nieoczekiwanie doszły tylko te dwie gry pecetowe.

Budokai 3 kosztował mnie koło 70zł, a Black 35zł. Resztę dostałem po momentami śmiesznie niskich cenach. Kompletny Scarface w steelbooku za 30...

O tym maleństwie spłodzę osobny tekścik.

Wszystko kupione po taniości. Jedynie Folklore wyszedł za 50 (raz jeszcze, dzięki Żabka :* ). Uncharted 2 w steelbooku za 25zł. Odnajdywanie takich okazji jest szalenie satysfakcjonujące.

Część dostałem za darmo, część kupiona za grosze. Crash 2 -80zł, Carmageddon- 40zł. Z wiedźmińskim steelbookiem wiąże się ,,zabawna’’ historia. Nie chcąc żalić się tutaj, podsumuję to dwoma słowami... Je#ać UPS.

Nie mogłem odpuścić sobie tych ślicznotek. Od lewej: 25zł, 125zł i 100zł.

30.09. Chwilę po zakończeniu pracy, spotkałem się z pewnym sympatycznym człowiekiem. Gry na ps2 dostałem za około 30zł, a Fifkę (wersja ang) za 20zł.

I na tym kończą się dziesiąte growe nowości. Czas najwyższy przystopować z szalonymi zakupami. Skupiam się teraz na pojedynczych, droższych rzeczach. Rule of Rose nadchodzę :D. Pewnie jeszcze nie raz zawitam tutaj z podsumowaniem zakupów, lecz raczej nie będą to wpisy samotne. Więcej nie zdradzam. Wszystko jest aktualnie misternie planowane. To tyle. Papa.

Pain

 

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +53 -

Oceń profil
+ +105 -
drPain
Ranking: 298 Poziom: 48
PD: 14968
REPUTACJA: 10901
Miesięcznik PSX Extreme