SKLEP

Blog użytkownika drPain

drPain drPain 01.08.2017, 23:38
Moje growe nowości #8
1090V

Moje growe nowości #8

Osiem miesięcy. Od ośmiu miesięcy wrzucam tutaj foteczki moich growych zdobyczy. Czy po takim czasie w końcu się ogarnąłem i zaprzestałem wydawania większości ciężko zarobionych pieniążków? Taki c##j!

Lipiec był gruby. Jestem zadowolony z ilości nabytych gier, a także ich jakości (w większości). Jako, iż jest o czym pisać, a czasu nie mam aż tak wiele, pozwolę sobie przejść do rzeczy. Upał, oraz ogólne zmęczenie również dają o sobie znać.

Literka ,,u’’ przy tytule oznacza grę używaną

Gears of War: Judgment [X360] – Pierwsze gearsy kompletnie nie przypadły mi do gustu. Kolejnych części miałem na razie nie kupować, lecz niesamowicie sympatyczna cena przekonała mnie do zmiany zdania. Pograłem jakieś 10 minut i pozytywnie się zaskoczyłem. -20zł

u Splinter Cell: Blacklist [X360] – Nie lubię skradanek. Kupiłem, gdyż jest to specjalna edycja z zegarkiem. Urządzenie jest w dość słabym stanie, ale samo pudełko bardzo fajnie zbiera kurz na półce :P -30zł

Mój mały braciszek mnie opuścił. Postanowił zakończyć swój żywot w jednym z islandzkich wulkanów. Jako, że nie zabrał on swoich gier, postanowiłem dołączyć je do mojej kolekcji.

Rayman Legends [PS3] – Jest to chyba najlepsza produkcja jaką udało mi się skończyć w kooperacji z moim bratem. Tytuł tak świetny, że odkąd pracuję w sklepie z grami, raczej nie zdarzają się dni, w których przynajmniej jednego egzemplarza komuś nie ,,wcisnę’’.

Naruto... – Dobra żartuję. Raymana dostałem w prezencie, lecz Naruto tylko przechowuję. Wiem, mały kurwiu (ekhem braciszku), że to czytasz. Był mały zawał po zobaczeniu zdjęcia?

u Mortal Kombat: Shaolin Monks [PS2] – Jedna z lepszych gier dla dwóch graczy. Zarwaną z bratem nockę będę długo wspominał. Chore ilości cukru zostały wtedy spożyte (energetyki, batony, cola...)

u Ridge Racer [PSP] – Po prostu chciałem robić wrum wrum w pracy i na kibelku :P

u Ultimate Ghosts’n Goblins [PSP] – Grałem w to kiedyś na GBA. Mając dosłownie resztkę pieniędzy w portfelu pewnie normalnie bym sobie odpuścił. Czemu w takim razie to kupiłem? Powiedzmy, że po pewnej ilości procentowych trunków troszkę chętniej rozstaję się z polskimi królami.

60zł za wszystko

Minimum raz dziennie sprawdzam olx’a. Ograniczam się tylko do ogłoszeń z mojego miasta. Od dłuższego czasu nie mogłem trafić na cokolwiek interesującego. Tym razem było na szczęście inaczej. Godzinę po ujrzeniu ogłoszenia dokonałem zakupu. Wszystkie te wspaniałości kosztowały mnie 170zł. Tak na prawdę to z tej kupki interesował mnie tylko Pool of Radiance, którego szukałem od paru miesięcy. Śmieszna cena zmusiła mnie jednak do przygarnięcia wszystkiego. Istnieje szansa, że sprzedawca jeszcze się ze mną skontaktuje, gdyż podobno ma więcej takich skarbów. Czekam :D

u Rise of Nightmares [X360] – Chciałem to mieć. Wydaje się całkiem ciekawe. Po 10 minutach stwierdziłem, że kiedyś się za to zabiorę.

u Call of Duty 2: Big Red One [PS2] – Słyszałem trochę pozytywnych opinii o tej produkcji, więc po zobaczeniu jej za rozsądne pieniądze postanowiłem zabrać ją do domu.

40zł za wszystko

u Driveclub [PS4] – Do zakupu przekonałem się podczas pracy. Klient przyniósł PS4 na sprzedaż. Jako, iż testowanie takiego sprzętu powiązane jest z graniem na nim, postanowiłem sprawdzić Drivecluba, o którym od jakiegoś czasu myślałem. Zagrałem wyścig. Spodobało mi się. Kupiłem.

u Uncharted 4: Kres Złodzieja [PS4] – Dokładnie taka sama sytuacja jak wyżej. Nawet sprawdzałem to na tej samej konsoli.

u Ratchet & Clank [PS4] – Wszystko przez Crasha. Przez niego nabrałem ochoty na sprawdzenie tego tytułu. Po włączeniu niemal wyplułem popijanego browarka. Kur...czę, ładne to.

Gal Gun: Double Peace [PS4] – No to ten… no… idziemy dalej…

u Fable III [X360] – Jest to (moim zdaniem) najgorsza część tej serii. Lata temu udało mi się ją ukończyć. Teraz chciałem ją tylko posiadać.

u Halo 3: ODST [X360] – Seria Halo była powodem kupienia przeze mnie xboxa360, więc ODST musiało w końcu stanąć na mojej półce.

u Wanted: Weapons of Fate [X360] – Chyba jedyna gra, w której chciałem zdobyć wszystie osiągnięcia. Oj długo to kiedyś katowałem. Mam nadzieję, że teraz będę się bawił przynajmniej w połowie tak dobrze jak wcześniej.

u X-Men: Destiny [PS3] – Jeden z klientów wspomniał mi ostatnio, że dość dobrze się przy tych mutantach bawił. Okej... przekonałeś mnie człowieku.

Far Cry 4 Kyrat Edition [PS4] – Nie mogłem dłużej patrzeć na to pudełko w pracy. W końcu zabrałem je do domu. Sama gra nie jest czymś co jakoś bardzo mnie interesuje. Kupiłem głównie dla figurki. Rozmazane zdjęcie poniżej pewnie nie zachwyci, lecz na półce prezentuje się rewelacyjnie. Chyba przez nią złapałem zajawkę na figurki. No ale o tym będzie w przyszłym miesiącu (dwie już mam kupione, a kolejna dojdzie w połowie miesiąca). Poza figureczką, w pudełku znalazłem jeszcze: mapę, plakacik i notesik.

Tym razem nie podam ceny. Czemu? Cholera, nie liczyłem ile za to wyszło. Po prostu brałem, dopóki nie uznałem, że wystarczy :P

Zapomniałbym. Znalazłem to w pewnym markecie za całe 5zł.

I to tyle jeśli chodzi o Lipiec. Sierpień zaczął się ciekawie. Jest dopiero pierwszy, a ja już zdążyłem kupić dwie figurki i trzy gry. A jedną z tych gier jest: Ride to H...

Pain

Tagi:

Oceń notkę
+ +39 -

Oceń profil
+ +97 -
drPain
Ranking: 371 Poziom: 46
PD: 13035
REPUTACJA: 9399
Miesięcznik PSX Extreme