Blog użytkownika jaro77

jaro77 jaro77 07.09.2017, 17:57
Kupuję nową konsolę
273V

Kupuję nową konsolę

UWAGA! TEKST PISANY W 2014 ROKU. ZA WSZELKIE OBELGI Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!
Chciałbym zarówno sobie pomóc jak i innym w wyborze konsoli,a także jej zakupie w jak najlepszej cenie. Walka toczy się głównie między PLAYSTATION 4 I XBOX ONE. Jest to także walka cenowa, a w naszym pięknym kraju każdy grosz się liczy i nie lubimy przepłacać.

Zbliża się okres świąteczny, czyli gorączka zakupowa, prezenty pod choinkę i fantastyczny klimat w domu i poza nim. Z tego powodu sklepy i sieci marketów robią różne promocje na konsole i gry. Jeśli wiecie o takowych to piszcie,może ktoś skorzysta.

A co do samych konsol to moim zdaniem wybór jest bardzo trudny.

Z jednej strony mocniejsze PLAYSTATION 4 ze swoimi exclusivami takimi jak The Last of us, Uncharted i God of War. Do właśnie tych gier mi brakowało na Xboxie 360 i zazdrościłem posiadaczom PS3.

Z drugiej zaś troszkę słabszy XBOX ONE, ale jak na razie z lepszymi tytułami startowymi, lepszymi zapowiedziami wielkich hitów,a także z kinectem, który bije na łeb MOVE'a Japończyków. Do tego exclusivy Gears of War, Ryse, Dead Rising i Forza Motosport. To właśnie są gry dla których warto kupić tę konsolę. W parwdzie odświeżonych "gearsów " jeszcze na XOne nie mamy, ale to tylko kwestia czasu, tak samo jak kolejna część tej serii. Podobna sytuacja jest z God of War na PLAYSTATION 4.

Tagi:

Oceń notkę
+ -7 -

Oceń profil
+ +11 -
jaro77
Ranking: 1854 Poziom: 34
PD: 5969
REPUTACJA: -216