Blog użytkownika KurtekPL

KurtekPL KurtekPL 15.12.2017, 17:58
Pirackie czasy wracają !!!
403V

Pirackie czasy wracają !!!

Dość na szybko pisany blog na temat Sea of Thieves, mówiący o kilki informacjach o teraz działającej sesji Alpha testów oraz innych rzeczach na temat tej gry. Zapraszam serdecznie. 

AAYOOH  Wszystkim, zaczynają do nas dochodzić co raz to więcej informacji na temat nowej gry Rare i dlatego pewnie studio ostatni raz pozwala nam "przetestować" grę (będzie jeszcze zamknięta beta przed premierą gry dla osób, które zamówią preorder lub były w Alpha testach), ale za to teraz każdy miał szanse dostać się do tej listy wybranych. Sesja zaczęła się wczoraj i już teraz wszyscy mogą się cieszyć grą. :D 

Dla tych co teraz pierwszy raz będą grali, mam klika informacji, które mogą trochę się przydać przy zaczynaniu swojej przygody na morzu: 

1. Jak będziecie zaczynać w grze będą 3-y opcje. Grać samemu na małym statku, grać we dwóch na małym statku albo z czterema osobami na dużym statku. Oczywiście najbardziej radzę grać na dużym statku, nie ze względu na siły na morzu tylko, że tym więcej osób tym więcej kamratów przy których możesz nachlać się rumu ;) Małe stateczki są 100% grywalne tak, więc nie trzeba się wahać, tylko wybierać i grać.

2. Crossplay w tej grze działa bez problemu. Nie trzeba się martwić, czy uda się z kimś połączyć z osobą z innej platformy lub będzie ją wywalać, bo takie rzeczy nigdy nie miały miejsca (pomijając sytuacje gdy ktoś Ci internet ukradnie :P).

3. Gameplay gry w danej chwili częściowo jest taki jaki w ostatnich dniach Rare nam pokazywało. Tak więc to co zobaczycie, będzie tylko częścią tego co będzie finalnej wersji (jakby nie patrzeć to są tylko testy ;). 

Ja Wam rozgrywki nie opisze, nie dam żadnej rad czy tam instrukcji, chce abyście sami weszli ten świat i na własny sposób go odkrywali.

Ja wiem, że ta gra nie cieszy się tu na PPE super popularnością, ale w momencie zobaczenia pierwszy raz zapowiedzi tej gry wiedziałem, że ta gra jest dla mnie i ciesze się, że z nie jedną osobą dzielę się radością jaką czerpię z tej gry, bo mimo wszystko jest nas trochę na XLive, którzy chcą w to grać. A każdemu kto grał opadała kopara jak widział grafikę tej gry, tak więc z patrząc z opinii innych wychodzi na to, że grafika z gier z PS2 do dziś umie zaskakiwać. 

Tak więc zapraszam wszystkich do ogrania i wypróbowania tej gry oraz z chęcią przyjmę wszystkich będących w alpha testach do mojego klubu na XLive - "Sea Of Thieves Polska" aby móc łatwiej się znaleźć. ;) 

Sesja będzie trwałą, aż do środy do godziny 16:00.

AAAHOOY PRZYGODO!!!!

Tagi: Sea of Thieves w10 xone

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +42 -
KurtekPL
Ranking: 278 Poziom: 60
PD: 27994
REPUTACJA: 3721