Blog użytkownika KurtekPL

KurtekPL KurtekPL 23.09.2018, 13:00
Xbox: Przegląd tygodnia #2
895V

Xbox: Przegląd tygodnia #2

Znowu my, dwa zielone ufoludy, z garścią ciekawostek z zielonego obozu. Zapraszamy!

Kolejny tydzień, kolejne ciekawostki. Zobaczmy co tam ciekawego się wydarzyło. 

 

Na początek coś dla fanów Halo. 

 

Prawdziwy Warthog !

Facet spędził 5 lat oraz wydał tysiące dolarów aby stworzyć te cudo. Do stworzenie tej pięknej bestii, korzystał z technologi drukarki 3D oraz jako podstawę tego pojazdu użył ramę z Chevy K10 z 1984. Oczywiście jest o wiele więcej szczegółów na temat tego Warthog'a, dlatego zapraszam do powyższego filmiku. ;) Aaaah jakie to piękne. 

Zostańmy jeszcze przy Halo. Pani Elizabeth Van Wyck (jedna z ważnych osób z 343 industries)  wypowiedziała się jak bardzo studio skupia się przy tworzeniu multiplayer'a przy ich nowej grze (wiadomo, że chodzi o nowe Halo :P). Głównie powiedziała, że studio skupia się nad tym jak zrobić te multi, aby było bardzo grywalne, ale też miało duży charakter            E-Sportowy. 

Przyznam szczerze, że bardziej ciekawą rzeczą jaką przeczytałem w tym samym artykule jest to, że firma zajmująca się analizą rynku wypowiedziała się, że globalna gospodarka e-sportowa wzrośnie do ponad 900 milionów dolarów do końca tego roku z 380 milionową widownią. Gdzie jeszcze wróżą, że do 2020 roku wartość tego rynku dojdzie do sumy 1,4 miliarda dolarów. 

 

Nowa gra z studia Rocksteady?

Jest plotka o nowej grze od studia, który zrobił jedną z najlepszych gier o bohaterach DC czy Marvel'a, jaki był Batman Arkham Asylum, City oraz Knight. Plotka mówi, że gra zostanie pokazana światu w pierwszym kwartale roku 2019. A jaka miała być ta gra? Twórcy robią dla Warner Bros, więc pewnie będą to gra na podstawie marki, którą posiada WB. A do tego plotka mówi, że decyzja jest podejmowana przez Rocksteady, Warner Bros oraz DC. Po tym możemy się domyślić, że będzie to gra z uniwersum DC. Moim zdaniem mogą to być 3 gry :

1 - Superman - tyle samo ludzi go kocha jak Batman'a, a takie gry się sprzedają ;).

2 - Wonder Woman lub Flash - z powodu nie dalekich premier ich solowych filmów. 

Ktoś, na coś czeka? Ja tak :)

 

Specjalne wydanie soundtrack'u State od Decay 2.

Jest to specjalne wydanie soundtrack'u State of Decay 2 na dwóch vinylowych płytach oraz z bardzo konkretnym wyglądem całego zestawu. Ten zestaw można kupić za 39.99$. 

https://shop.(...)le-vinyl

 

Wszystkiego Najlepszego ! 

W taki prosty sposób Raven Software uczciło 15 rocznice urodzin gry Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, zamawiając taką pizze(Nie powiem jak te logo wygląda). Gra znana i lubiana, więc pewnie nie jedna osoba chciała by zagrać kolejną kontynuacje w tym uniwersum. 

A to nie koniec imprez urodzinowych. Dzisiaj jak to udostępniam tego bloga(23.09), ma urodziny dodatek fabularny do Halo 3 (przynajmniej ja tak to nazywam) - Halo 3 : ODST. (dzięki gamepass'u w końcu mogę go ograć :) 

A do tego jeszcze jedna z największych gier na Xbox 360 nabiło 7 lat - Gears of War 3 - 20 września 2011.

Ja i @M4tekt dziękujemy twórcom za te wspaniały gry oraz życzymy Wam graczom, kolejnych dobrych gier z tych uniwersów.

 

Insomniac chciałby zrobić kolejną część Sunset Overdrive.

Szef Insomniac Games w wywiadzie z IGN wypowiedział się, że studio lubi robić kontynuacje nowych IP gdyż przy wydawaniu nowej gry twórca zbytnio nie wie co może być dobre lub nie. Właśnie dzięki feedback'u od graczy na temat pierwszej części Sunset Overdrive, teraz o wiele lepiej by zrobili drugą część. 

Czy będzie druga część? Twórcy mówią, że na ten temat musimy pytać Microsoft.

A są jakieś plotki? No niezbyt. :(

Mi osobiście podeszła pierwsza część (nawet trochę mi się podobał polski dubbing), dlatego z chęcią przygarnął bym kolejną część.

 

Wyciągnięta ręka w stronę pracowników w słabej sytuacji. 

Doszły do nas informacje, że wszystkie projekty Capcom Vancouver zostały wywalone do kosza, a prawdopodobnie przy tym wszystkim weszły roszady w studiu. Dlatego słysząc to The Coalition oraz Compulsion Games z chęcią zapraszają do swoich firm, ludzi zostawionych na lodzie. Sam Compulsion napisał, że firma zaczyna się rozrastać, więc szykują się wiele miejsc pracy. 

Miło to słyszeć, że firmy starają się rozrastać i przy tym łapać doświadczonych twórców. Same Rare cały czas szuka pracowników do swojego studia, a taki widok cieszy, że studia MS rosną w siłę.

 

Tak na koniec. Trochę opóźnione i już to pisałem w komentarzach w poprzednim blogu, ale chce tak bardziej oficjalnie :  data premiery dodatku do Sea of Thieves : Forsaken Shores została przesunięta do 27.09(czwartek).

Zapraszam wszystkich do drugiej część blogu napisanej przez @M4tekt oraz do poprzedniego blogu, który został następnego dnia, powiększony o moje ciekawostki. : https://www.ppe.pl/blog/54310/11821/xbox-przeglad-tygodnia-10-09-16-09-2018-update-.html

Pssssst Jest sprawa. M4tekt uważa, że jego obrazek do bloga jest fajny, a ja uważam, że sam fakt tego, że pomysł na niego powstał, podczas siedzenia w kiblu, już dużo mówi samo za siebie. Dajcie znać jak bardzo się myli w ankiecie, którą dam na samym dole. Razem może zdziałać wszystko!

 

Tagi: halo The Coalition Xbox 360 xbox gamepass Xbox One

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +32 -

Oceń profil
+ +42 -
KurtekPL
Ranking: 278 Poziom: 60
PD: 27994
REPUTACJA: 3721