Blog użytkownika skalariX

skalariX

skalariX skalariX 24.01.2019, 11:03
Walkirie (aktualizacja do wersji 2.0)
1681V

Walkirie (aktualizacja do wersji 2.0)

Nie chcę rozwodzić się nad idealnością God of War, czy też szukać na siłę wad w grze. Kratosowi wystawiam bez wahania ocenę 9,5/10. Po ukończeniu tytułu mogę zaś śmiało stwierdzić, że wybór mitologii nordyckiej wpasował się w grę znakomicie; niczym topór w czaszkę trolla, a wiele elementów ów mitologii mnie zachwyciło. Nordyckim gwoździem uwagi jest dziś temat walkirii. 

skalariX skalariX 15.11.2018, 12:16
E-śmietnik ma się coraz lepiej.
421V

E-śmietnik ma się coraz lepiej.

Nie jest to kolejny odcinek Ulicy Sezamkowej z Oscarem w roli głównej. Kwestia nie dotyczy także nielegalnej utylizacji odpadów na wysypiskach. Z punktu widzenia gracza problem jest bardziej palący - coraz więcej wydawców dostarcza nam niedorobione, zabugowane, z licznymi mikrotranskacjami, na starych silnikach, etc. - napiszmy to wprost - ch#jowe produkcje!  

skalariX skalariX 07.11.2018, 14:20
Netflix: Wiedźmiński casting "od podszewki"!
1120V

Netflix: Wiedźmiński casting "od podszewki"!

Na jednych informacja o wyborze Henrego Cavill’a do roli serialowego Wiedźmina spadła niczym grom z jasnego nieba. Inni przecierali oczy ze zdumienia, że Netflix postawił na tak znanego i kosztownego aktora. Więksi fani uniwersum Sapkowskiego zaczęli zastanawiać się i szukać dziury w całym (słusznie?), czy Cavill podoła i jak będzie wyglądać po charakteryzacji. Wiedzcie jednak jedno, że kandydatów/ek do roli głównej było ponoć więcej!!!

skalariX skalariX 02.11.2018, 05:25
Za-duszno mi …
350V

Za-duszno mi …

Przychodzi taki moment, kiedy należy trochę zwolnić: odkurzyć biblioteczkę z pudełkami gier, przejrzeć ją, czy po prostu powspominać stare, dawne czasy np. pierwszej konsoli. To najlepszy okres na wspominki. Kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat - zaskakujące jest, jak długo towarzyszy nam to hobby …

skalariX skalariX 04.10.2018, 09:19
Kiedy koniec gracza jest bliski ...
1666V

Kiedy koniec gracza jest bliski ...

Dość niedawno przy strajku pielęgniarek mieliśmy do czynienia z podejrzliwie masowym braniem L4. Inna fala nagminnego chorobowego ujrzy światło dzienne już od 26 października, kiedy to RDR2 zawita w e-ostrogach na wszelkie możliwe platformy. Co jednak, kiedy L4 gracza jest prawdziwe, a schorzenie doskwiera tak mocno, że żal jest ogrywać w cierpieniu/na środkach przeciwbólowych lub innych gry perełki?  

skalariX skalariX 04.09.2018, 08:19
Bethesda pod lupą.
706V

Bethesda pod lupą.

Obecne portfolio gier single-player spod wydawniczego dłuta Bethesdy jest spore. Zapewne każdy z Was ma kilka ulubionych tytułów z ich producenckiego lub wydawniczego życiorysu. Jeszcze parę lat temu, kiedy korporacyjne hieny z EA zaczęły żelować swoje włosy, a pewien ksiądz ostrzegał wówczas słowami: „(…) wiedz, że coś się dzieje!!”, rynek gier single-player doczekał się szatańskiego krachu w postaci mikrotransakcji. Każdy był jednak spokojny o Bethesdę.

skalariX skalariX 14.08.2018, 12:52
Gwarantowany szybki przyrost mieśni u rąk bez chodzenia na siłkę. Sprawcą Bloodborne z DLC (recenzja).
2059V

Gwarantowany szybki przyrost mieśni u rąk bez chodzenia na siłkę. Sprawcą Bloodborne z DLC (recenzja).

Czy studio FromSoftware tworząc Bloodborne posłużyło się drugą zasadą dynamiki Newtona? Sam Isaac mógłby się zdziwić, gdyby posiadał wówczas konsolę i tv zasilane młynem wodnym ...

skalariX skalariX 13.08.2018, 09:59
BARBECUE – Scarlett, czy PS5 FOR YOU?
391V

BARBECUE – Scarlett, czy PS5 FOR YOU?

Wojna w temacie spekulacji o ilości teraflopów pomiędzy nowymi, tworzonymi w stajniach MS i Sony, konsolami trwa w najlepsze. Nie jest to jednak chyba najważniejsze ... Co powinna zawierać nowa generacja konsol, by była dla nas atrakcyjna? Zastanówmy się i podsumujmy.

skalariX skalariX 26.07.2018, 08:47
Elena Fisher zdradzona? Stara miłość Nathana przetrwała?
423V

Elena Fisher zdradzona? Stara miłość Nathana przetrwała?

Niebawem fala hejtu wyleje się na tę parę. Już nawet nie ma znaczenia, czy to obóz zielonych, niebieskich, czy "bezobozowców"! Jakim prawem ktoś może kibicować im obojgu!??

skalariX skalariX 20.07.2018, 14:24
"Mój (krwawy) skarbie"!!!
334V

"Mój (krwawy) skarbie"!!!

Trzy lata nostalgii za wiktoriańskim klimatem! Momenty delikatnej złości na FromSoftware, że tworzą tak trudne tytuły, można było dostrzec w moich kąśliwych komentarzach na forum :/ Od czasu do czasu lightowa irytacja tym, że kolejny kumpel gra (zakumał w przeciwieństwie do głupczaka skalariX'a mechanikę gry). Dalej fakt, że …

skalariX skalariX 08.06.2018, 00:51
Co po(prze)suwałbyś suwakiem?
406V

Co po(prze)suwałbyś suwakiem?

WYMAGANIA - twór o tyle niebezpieczny, że im bardziej producent gry będzie starał mu się sprostać, tym bardziej może znaleźć się w gąszczu niebezpieczeństw i niespełnionych oczekiwań graczy. To tak trochę na zasadzie: dasz palec to Ci rękę wpierd#lą. Mimo wszystko twórcy nie szczędzą wysiłków, by umilać czas dodatkowymi opcjami, które często nas cieszą / bawią / czasem dobijają. Zastanówmy się zatem, co już jest, czego jeszcze brakuje ...

skalariX skalariX 17.04.2018, 20:04
Hellblade: Senua's Sacrifice. W głąb e-psychiki.
896V

Hellblade: Senua's Sacrifice. W głąb e-psychiki.

Pacjentka, Senua, została przyjęta na Oddział Zamknięty trzy tygodnie temu podczas nocnego dyżuru. Znaleziona została na środku ulicy; rozmawiająca sama ze sobą z zakrwawioną i pomalowaną twarzą, rozdrapanymi nadgarstkami aż do przedłokci...

skalariX skalariX 22.03.2018, 18:00
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Pieśń lodu i ognia.
1558V

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Pieśń lodu i ognia.

Wpływ wyżu zapewni przez najbliższe ok. 15h wysokie ciśnienie. W północnej części kraju pojawią się przelotne do bardzo obfitych opady śniegu. Synoptycy prognozują, że przybędzie do 20cm świeżej pokrywy śnieżnej. Temperatura maksymalna w dzień -20 st. C .

skalariX skalariX 01.03.2018, 15:04
"... i żeby był pokój na świecie!"
438V

"... i żeby był pokój na świecie!"

Jedna konsola, by wszystkimi rządzić, Jedna, by wszystkich odnaleźć,

Jedna, by wszystkich zgromadzić i w jasności HDR związać,

W Krainie forów, gdzie zaległy cienie.

Ta sama konsola dla niebeskich elfów pod otwartym niebem,

Ta sama konsola dla władców krasnali w ich zielonych pałacach,

Ta sama konsola dla brunatnych śmiertelników, ludzi śmierci podległych.

 

skalariX skalariX 22.02.2018, 00:27
Fiku-miku. Zrób tu KLIKu!!
1166V

Fiku-miku. Zrób tu KLIKu!!

„Soczyste … , intrygujące …”.

Najważniejsze jednak, że: „Zrobili to w pozycji numer jeden także w naszym kraju …”. Choć „ … szczytował bardzo krótko …” to „wyciekła data premiery!”.

Przejdź do strony

Strona

Abby... marzy o Tobie też wielu z PPE! :)
Oceń profil
+ +126 -
skalariX
Ranking: 24 Poziom: 83
PD: 69967
REPUTACJA: 57407