Blog użytkownika skalariX

skalariX

skalariX skalariX 02.11.2018, 05:25
Za-duszno mi …
358V

Za-duszno mi …

Przychodzi taki moment, kiedy należy trochę zwolnić: odkurzyć biblioteczkę z pudełkami gier, przejrzeć ją, czy po prostu powspominać stare, dawne czasy np. pierwszej konsoli. To najlepszy okres na wspominki. Kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat - zaskakujące jest, jak długo towarzyszy nam to hobby …

Moment na bloga z uwagi na datę: 2 listopada jest w miarę odpowiedni. Choć dzień ten zarezerwowany jest na wspominanie zmarłych, bliskich nam osób, co bardzo cenię i pielęgnuję, to chciałbym jednak, by Dzień Zaduszny stał się dla Was małą odskoczną od nostalgii z tym związanej, ale także i drobną przestrogą, jak szybko Nasz czas przemija …

 

Wyobraź sobie:

[Odległa przyszłość - jeszcze przed cyberpunkowym rokiem 2077 …]

Niby to tylko kolejny dzień z życia. Siedzisz przy hologramowym kompie i niczym w dawnym, polsatowskim teleturnieju Hajzera „Idź na całość” wybierasz newsy na PPE niczym bramki:

Oprócz wartościowych informacji możesz natrafić także na tłuste, puste, czy te nie na temat …

tłuszczoodporny kontroler

good loot przecenia koszulki

spider man miał pomóc w oświadczynach

Nie zdajesz sobie sprawy, że każde klikniecie przybliża Ciebie do:

Dlatego już teraz powinieneś podjąć pewne decyzje – nie tylko te dot. zamówień pre-orderów gier. Chcesz pewnie w tej chwili poczytać na blogu o czymś miłym, a tu … nagle spada na Ciebie, niczym kosa Rogacza z Dungeon Keeper, ważna i niecierpiąca zwłoki (oferta trwa zaledwie do wyczerpania zapasów!!) kwestia Twojego pochówku in futuro jako gracza. Opcji do wyboru jest sporo. Zastanów się zatem dobrze ;)

 

1. Masz oddane grono znajomych pykających z Tobą w multiplayer. Bez zastanowienia zarezerwuj model:

W przyszłości Twoi e-kompani z osiemdziesiątką, dziewięćdziesiątką na karku z pewnością z chęcią poniosą Ciebie w ostatniej krucjacie i oddadzą salwę honorową. W zestawie do wyboru mundur żołnierski z dowolnej epoki i fajna giwera. Model bez przyssawki mikrotransakcyjnej do konta Twojej rodziny.

2. Marzy Ci się "posłuchać" Opening Suite z gry Halo z oryginalnego soundtracku w wypasionej niczym jednoosobowa rakieta dla masterchief’a „furze” - zainteresuj się opcją:

Słyszałem, że ponoć przy pre-orderze dają tańczącą na rurze w postaci hologramu Cortanę. Zastosowane w jej wyświetlaczu długotrwałe ogniwa uranowe zapewnią zatem z pewnością uciechę duchową „na wieki wieków”.

3. Hardkorowcy to nie tylko Xbox'owcy moi drodzy!! ;) Poniższa opcja dedykowana jest dla najodważniejszych graczy, którzy zapuścili się aż do krain Drangleic, Lothric, czy Yharnam:

Wystawiony egzemplarz można przetestować już za życia, natomiast wersja docelowa będzie zawierać wmontowany, wskaźnik ilości uzbieranych podczas wszystkich e-krucjat dusz (pobrany przy obecności notariusza z dawnego konta gracza). Być może tam, gdzie podążysz przyda się taka karta przetargowa!?! Dodatkowo wieko sarkofagu przyozdobione będzie bardzo wymownym, znanym wszystkim i jakże dobitnym, odzwierciedlającym dany stan rzeczy, stwierdzeniem: „You died”.

--------------------

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego taki temat – odpowiedź jest dosyć prosta: skoro nawet w grach dla najmłodszych poruszany jest tak ważny temat:

to przecież nie możemy być ubożsi w wiedzę od naszych pociech …

--------------------

4. Redaktorom Naszego portalu, tak bardzo oddającym ostatnimi czasy głębokie pokłony androidom, poleciłbym model z multimedialnym wiekiem:

Zdecydowanym atutem tej wersji jest nienagannie działające Wi-Fi, które nawet sześć stóp pod ziemią zakomunikuje kolejne życzenia dotyczące usprawnienia portalu (zapewne już dla wersji: PPE HEAVEN ;) lub zapytacie po prostu, kiedy wyjdzie jakaś recenzja. Jedynym minusem jest brak 3 obiektywów, ale przyznajmy szczerze, czy w sarkofagu jest wystarczająco dużo miejsca, by robić sobie zoombie-zdjęcia zoomem hybrydowym?

5. Niebieskim fanom pajęczych doznań doradzić można bez wątpliwości model:

Zagłówek w kształcie odwłoka Szeloby oraz kołderka z pajęczej sieci to zaledwie kilka wymienionych z wielu atutów tego sarkofagu. Ciekawostką jest dwuczęściowy system haków do ew. montażu spider-sarko-men-fagu na wieżowcu zamiast jego pochówku.

6. "Ole ole ole ole" - trumnę też chce. Znajdzie się także coś dla e-kibiców! Oprócz oczywistego, wiecznego abonamentu gwarantującego transmisję e-olimpiad na 12-calowym monitorze wyposażonym pomiędzy nogami, "szczęśliwiec" w przypadku pre-ordera otrzyma mini-lodóweczkę z podświetlanymi browarami:

Nie ma co. Oferta kusi!

7. Jeśli za życia przywiązany jesteś do forsy i forzy piejąc z zachwytu przy każdej lokacji z wiadomej gry samochodowej polecić można wersję:

a) dla prawdziwych, żądnych wrażeń nawet "potem", graczy:

b) dla lubiących przede wszystkim styl: „Zastaw się, a postaw się!”:

 

8. Dla tych, którzy wypowiedzieli słowa: „(…) i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci, a także podczas grania.” - wersja specjalna – na słodko:

Twixnijcie się razem!

 

Kiedy już macie za sobą tą jakże ważną decyzję i czujecie się pewnie bezpieczniejsi – wróćcie do „tu i teraz” :) Macie jeszcze przed sobą sporo czasu. Wykorzystajcie go dobrze na życie z rodziną, ale i na bekę. Traćcie go na twórcze kłótnie na PPE, grajcie w crapy, o których decyduje przełomowa siódemka na skali, testujcie każdą platformę do grania; byleby Wam smakowało! :) Spędzajcie dany moment życia tak, jak chcecie – warunek jest jeden – nie żałujcie straconego na cokolwiek czasu, a kiedy otrzymacie pierwszą emeryturę z ZUSu i kupicie za nią z 6 nowych gier (nie martwcie się - zapewne wtedy przelicznik będzie "jeszcze" łaskawszy - hihi), pamiętajcie, że życie staruszka też może być fajne:

 

Życzę Wam zatem przede wszystkim zdrowia!

------------------------------

p.s. Serdecznie podziękowania modelce ze zdjęcia głównego!! Mojej Rąsi-Rączkowskiej ;)

 Słyszysz to? Idą ………………., ewidentnie idą tu! Siedzisz zdecydowanie za długo na tym blogu i nie klikasz w inne - redaktorskie.

 

Idą po Ciebie za karę z Redakcji :p

Tagi: PS4 Xbox

Oceń notkę
+ +17 -

Abby... marzy o Tobie też wielu z PPE! :)
Oceń profil
+ +125 -
skalariX
Ranking: 23 Poziom: 83
PD: 70918
REPUTACJA: 57075