SKLEP

Blog użytkownika Laughter

Laughter
Laughter Laughter 09.06.2018, 00:26
WG#199 - W co gracie?
214V

WG#199 - W co gracie?

Ledwie tydzień, jedynie jeden numer - tyle nas dzieli od magicznej drugiej stówy! Zanim do tego dojdzie usiądźcie wygodnie i zdradźcie w co teraz gracie.

Dzisiaj krótko, bo notka pisana za sprawą telefonu, a przy tym siedzę niewygodnie i plecy mnie bolą, więc no - nie chce mi się, co nie? Zejdźcie ze mnie! W dzisiejszym numerze poruszymy kilka ciekawych spraw i przejdziemy do rutyny będącej efektem kilkumiesięcznej stagnacji gatunkowej.

  1. PC-towe granie na Neosite. Ujawniany szczegóły pikantnego romansu Musiola z Gabenem - "To jest toksyczny związek" - twierdzi jeden z anonimowych informatorów.
  2. Tonie Żaba w Betonie - klasyczna piosenka jako źródło inspiracji tajemniczej zbrodni i brutalnego morderstwa w pobliżu Stumilowego Stawu. Czy społeczeństwo płazów ma powód do niepokoju?
  3. 198 sposobów na lepsze współżycie. Odpowiednia dieta i gęsty majonez kluczem do sukcesu 
  4. Dermatolodzy i lobby podologów znienawidziło go. Odkrył jak wykorzystać chorobę stóp do samoobrony. "Dobrze nawilżone parchate stopy odstraszą każdego natarczywego napastnika" - sprawdź jak przekuć swą ułomność w niezastąpioną zaletę!
  5. Ekspert Poleca - Kot Shrodingera pomoże Ci wyjść na człowieka oczytanego i inteligentnego. Poznaj sposób na zabłyśnięcie przed znajomymi.
  6. Skandal i trzęsienie ziemi w posadach organizacji Tekken! Znany gracz turniejowy został zdemaskowany - stosował nielegalną wegańską dietę i przeszedł operację zaszycia pępka w celu poprawy swoich zdolności. Domniemany oszust odmówił składania wyjaśnień. 

Najświeższe wiadomości ze świata mamy za sobą. Skupmy się teraz na grach - w końcu dla nich i mej osoby tu jesteście i to wcale nie tak, że weszliście w te notkę zupełnie przypadkiem!

Dragon Ball FighterZ - tej grze poświęciłem najwięcej czasu i rozegrałem najwięcej pojedynków  walcząc kilka godzin z Nerobianco. Idzie mi coraz lepiej i zaczynam się bawić jeszcze bardziej. Bardock jest świetnym wojownikiem i ostro przegiętym. Jego obrażenia, wall carry i ogólna szybkość, to bez wątpienia największe zalety tego wojownika. Uwielbiam nim grać na tyle, że postanowiłem zamienić go z pozycją Friezy i to właśnie ojciec Goku rozpoczyna u mnie starcia.

Dragon Ball FighterZ Bardock Saiyan

Do tego będąc w pracy uświadomiłem sobie, że w zły sposób kończę jego aerial combo. Było to powodem braku jakiejkolwiek synergii z resztą drużyny. Wszedłem na chwilę do treningu i postanowiłem nieco się pobawić  Efekty poniżej.

Nie jest to nic optymalnego, ale podstawy do eksperymentowania już są opanowane. 

Jestem w drodze do Łodzi, gdzie wezmę udział w FGC, więc drugą grą, na której się ostatnio skupiałem był Tekken 7. Tak wiem, niespodziewany szok.

Tekken 7

Nic się tu nie zmieniło. Niekończące się walki z Kibą i jego Xaioyu. Kilka niedokończonych starć z Kaczmarem i pomarszczonym Akumą  Dostałem też szybki wpierdol od przegiętego randomowego Kazika. Namęczyłem też sporo z Miguelem o randze Genbu - ten pojedynek nauczył mnie naprawdę wiele i udawało mi się dosyć często wygrywać, co mnie niezmiernie cieszy.

Gram również w kolekcję z okazji 30. Lecia Street Fighter oraz Little Witch Academia. Na ich temat rozpiszę się jednak w odpowiednich recenzjach i osobnych tekstach. Zdradzę jednak, że powrót do przeszłości w wykonaniu Capcom jest bardzo bolesny. 

Kończę również ostatni sezon Ricka i Mortyego, co pozostawi ogromną, gorejącą dziurę w moim sercu. Spróbuję ją zapełnić przygodami Bojacka, ale to temat na osobny numer WG. Leci też do mnie duża paczka nowości i aż pitok trzęsie się, gdy tylko myślę o dobrociach, które trafią w moje ręce! Skarbami na pewno się tutaj pochwalę. Szkoda, że serce boli na świadomość, że brakuje czasu by od razu zająć się nadciągającymi przedmiotami i będą one długo leżeć na kupce wstydu.

To tyle! E3 tuż za rogiem a ja wyjątkowo wypadłem z obiegu. Oczywiście jaram się wieloma zapowiedziami i nie mogę się doczekać aż zobaczę w akcji MediEvil, poznam datę premiery Kingdom Hearts 3, czy zobaczę pierwszą zajawkę Dooma 2. Mimo wszystko gdzieś ta magia się jednak u mnie ulotniła i w tym roku nie jest mi dane żyć nadciągającą imprezą.

Mam nadzieję, że w Waszym przypadku wygląda to bardziej entuzjastycznie. Chyba, że jesteście fanami Detroit: Become David Cage, Assassin's Creed, Wiedźmina lub innych słabych gier - w takim razie mam nadzieję  że Wam konsole pierun jasny trafi! Elo Melo ludzie. Piszcie w co gracie. Nawet jeśli są to gry Dawida Klatki. Przeżyje to, bo wszak komentarze są dla mnie ważniejsze niż duma.

Pamiętajcie też o promocjach! Jutro w MC Donald będą sprzedawać Big Maca za ledwie pięć złotych!

Tagi: Dragon Ball FighterZ Musiol je muchy W co gracie? weekendowe granie

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ +22 -
Laughter
Ranking: 296 Poziom: 53
PD: 19555
REPUTACJA: 1796
Miesięcznik PSX Extreme