SKLEP

Blog użytkownika Laughter

Laughter
Laughter Laughter 04.05.2017, 15:46
Zapowiedź Oficjalnej Ligi Bijatyk Loży Szyderców - walczysz czy się wstydzisz?
1301V

Zapowiedź Oficjalnej Ligi Bijatyk Loży Szyderców - walczysz czy się wstydzisz?

Wojownicy i fani bijatyk wszelakich! Bierzcie pady w dłoń i wskakujcie na wirtualne ringi. Wychodzę do Was z inicjatywą stworzenia społeczności fanów tego gatunku.

Hej! Chciałbym z Wami powołać do życia Oficjalną Ligę Bijatyk Loży Szyderców. Inicjatywa miałaby jeden cel - stworzyć zgraną społeczność fanów bijatyk, którzy graliby razem w najróżniejsze gry z tego gatunku. Zrzeszalibyśmy wszystkich graczy chcących wziąć udział w wirtualnych pojedynkach. Drzwi stoją otworem zarówno dla ludzi dopiero zaczynających przygodę z gatunkiem, jak i dla tych mających opanowane systemy poszczególnych gier do perfekcji!

Bijatyki to najszlachetniejszy gatunek stanowiący esencję konsolowego grania. Kategoria gier wzbudzająca niesamowite emocje, jak żadne inne produkcje. Dlatego chciałbym chociaż w niewielkim stopniu poszerzyć ich świadomość wśród graczy i po prostu zebrać w jednym miejsce grono grających w te gry. Osoby chcące się samodoskonalić, uczyć innych lub po prostu znaleźć partnerów do wspólnej gry, będą stanowić fundament całej inicjatywy.

Oficjalna Liga Bijatyk Loży Szyderców byłaby miejscem ułatwiającym znalezienie sparing partnerów do danych gier. Nie da się ukryć, że najchętniej i najłatwiej będzie znaleźć osoby zainteresowane takimi grami jak Mortal Kombat XL, Street Fighter VTekken 7, czy Injustice 2. 

Osobiście bardzo chciałbym również, aby na jej łamach przejawiały się wszystkie gry z gatunku, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby promować takie produkcje jak:  Nitroplus, Chaos Code, Blazblue, Guilty Gear, The King of the Fighters, Dead or Alive i Marvel vs. Capcom.

Jest to zapowiedź, więc nic jeszcze nie ruszyło - po prostu badam zainteresowanie (tak, wiem - nie spodziewam się tłumów). Cała inicjatywa ruszyłaby najpewniej w okolicach premiery Tekkena 7, gdy znalazłbym chwilę, aby to przejrzyście rozplanować. Oferowalibyśmy rankingi dla najaktywniejszych i najlepszych użytkowników biorących udział we wspólnym graniu. Przewidziane jest również organizowanie fanowskich turniejów, gdzie w przyszłości (o ile społeczność by rosła) byłbym w stanie ufundować jakieś miłe, niewielkie nagrody.

Społeczność z założenia miałaby zrzeszać użytkowników wszystkich konsol Sony, gdzie można grać przez sieć w bijatyki. W przypadku takich gier jak Street Fighter V - nic nie stoi na przeszkodzie, aby do zabawy zaprosić znajomych z PC.

Jeśli jesteście zainteresowani taką formą zabawy, to dajcie znać w komentarzach. Dodam Was do znajomych w PSN i w niedalekiej przyszłości stworzę specjalną społeczność na PS4, do której pozapraszam wszystkich chętnych.

Tymczasem - pora ogłosić pierwsze nieoficjalne starcie w ramach (jeszcze) nieistniejącej ligi! Już jutro w piątek 5 maja rozpocznie się międzynarodowe spotkanie sympatyków Żelaznej Piersi. Gramy w zacofaną wersję Dead or Alive 5 - chodzi o tę podstawową z PS3 i Dead or Alive 5 Plus z PS Vita, która posiada funkcję cross-play z edycją stacjonarną. Jeśli ktoś jakimś cudem posiada jeszcze tę grę, to czujcie się zaproszeni do wzięcia udziału w wydarzeniu - to rozpocznie się o godzinie 21:00.

Spotkanie zostało zaproponowane na spontanie, ale znalazło się wystarczająco dużo chętnych, aby je zorganizować. Za tydzień, w następny weekend przewidziana jest sesja w Street Fighter X Tekken dla posiadaczy PSV i PS3. Jak więc widzicie - będziemy grać również w starsze gry.

To tyle! Do zobaczenia na ringu!

Tagi: bijatyki blazblue Dead or Alive Guilty Gear mortal kombat street fighter tekken

Oceń notkę
+ +19 -

Oceń profil
+ +21 -
Laughter
Ranking: 282 Poziom: 54
PD: 20384
REPUTACJA: 1809