Skowyt

kamilos1111
Biały Wilk Biały Wilk 16.08.2015, 15:43
O tym jak jedna gra obrzydziła mi granie w gry...
554V

O tym jak jedna gra obrzydziła mi granie w gry...

  Jestem graczem od kiedy pamiętam. Nie pamiętam dnia kiedy tata przyniósł do domu pierwsze Playstation i dał mi oraz bratu.   
 
  
 Pamiętam za to pierwszą grę w jaką zagraliśmy na zmianę, jednym padem. Było do demo gry o wyścigach na rolkach, rowerach, i deskach. Oczywiście w wersji demonstracyjnej dało się jeździć tylko na rolkach, ale nie przeszkadzało nam to by grać po kilka godzin dziennie non toper mając banana na ryju. 

czytaj dalej »
Biały Wilk Biały Wilk 12.03.2015, 13:35
Wybrałem XONE
394V

Wybrałem XONE

Wyrobiłem już sobie na tym portalu opinie na swój temat i tego nie zmienię, a właściwie nie chcę zmieniać. Dla większości miłośników Sony jestem Wojownikiem MS, Fanbojem, prowokatorem plującym jadem w stronę konsoli Playstation i ok, niech tak będzie :)Decyzję o tym, że kupię nowego X-box'a podjąłem jeszcze zanim dostał ''ONE'' na końcu :) Dlaczego? Jest kilka powodów...

czytaj dalej »
Biały Wilk Biały Wilk 02.06.2014, 21:42
Moje koszmary
582V

Moje koszmary

Czym charakteryzuje się prawdziwy Gracz? Refleksem grając w bijatyki? Opanowaniem i cierpliwością powtarzając kolejny raz bardzo wymagający level w grze? Logicznym myśleniem, rozwiązując skomplikowaną zagadkę, która doprowadzi nas do końca świetnie odpowedzianej historii? Prawda jest taka, że prawdziwy gracz powinien mieć po trochu wszystkich tych cech, a nawet wiele więcej. Ja posiadam jeszcze jedną cechę ''wrażliwość''.

czytaj dalej »
Miłośnik dobrych gier.
Oceń profil
+ +6 -
Biały Wilk
Ranking: 821 Poziom: 44
PD: 11665
REPUTACJA: 2070