http://wynurzeniagracza.blogspot.com/

forest122

Ojciec-Gracz Ojciec-Gracz 01.10.2016, 22:50
targowisko #5
689V

targowisko #5

bla bla

Dni jak co dzień, ponieważ trzeba było stawić się około siódmej rano bo jak twierdzi jeden weteran o 7:30 towar jest już przebrany...

Będę pomału stopniował napięcie i zacznę od...

RUNABOUT 3

Kontynuacja Runabout 2 wypadła znacznie lepiej od poprzednika choć nie ustrzegła się kilku wad. Pierwszą i podstawową są same misje i ich długość. Misje kurierskie są nawet w porządku ale już misje śledzenia :D to istna komedia kiedy autem(!) musiałem wjechać za kobietą do metra...to znaczy ona szła pieszo a ja ją śledziłem po metrze jadąc autem - FUCK JAPAN LOGIC :D. mocne 7/10 i nawet komplet po angielsku w stanie bardzo dobrym.


KINO WEDŁUG TARANTINO...

Zdegustowany ostatnimi wynikami giełdy postanowiłem zakupić sobie za dwa złote film Jackie Brown. Oglądałem kiedyś na TVP i spodobał mi się na tyle, że wziąłem sobie z kosza...Kino według Tarantino.

OSTATNIA PARÓWECZKA...

Taa kupiłem sobie Rayman bundle no prawie bo jak się okazało płyty ukradli bezwstydnicy. Pani mi grzecznie wytłumaczyła jak to się odbywa. Otóż wkłada się płytkę, którą chce się ukraść pod inną płytkę w pudełku i wtedy kupujemy jakiś film za dwa złote a pod filmem mamy kradzioną płytę. Tak też się stało i w tym przypadku. Cóż słynne double packi to nic innego jak specjalne reedycje gier. Double packi są tak rzadkie, że ich ceny w niektórych przypadkach mogą osiągać nawet ponad 100 zł. Raymany może nie są tak drogie ale sam fakt kradzieży tego jest jakiś poroniony bo pewnie by mogli kupić tą grę za 15 zł - idiotyzm ludzki nie zna granic, ale przynajmniej za 2 zł mam pudełko w dobrym stanie - przyda się na zmianę jak będzie potrzeba.

Pieseł3

Tym razem dwie giereczki. Sly Cooper złodzieje w czasie i nieco zapomniane Kenji days of the blades. O ile pierwsza gra to absolutny hit zwłaszcza w polskiej wersji językowej to już Kenji jest typowym średniakiem z przerostem formy nad treścią. Trzecią grą z giełdy był Pacyficzny rów (nazwa całkiem z dupy) - fajna gra ale często gęsto nie widać po prostu gdzie jechać.

Biały Wilk...

Tak jest udało mi się kupić za 12 zł Okami w stanie jak to ebay określa Like New. Gra jakby była wyjęta z folii i wyłożona na giełdzie. Trochę mi przyfarciło :D bo obszedłem giełdę dwa razy i dopiero za trzecim pojawił się Biały Wilk...

Chaos...

Jedno stoisko z niemieckimi grami mnie zainteresowało. Był niemiecki Metal Gear Solid, Resident Evil 3 i niemieckie Heart of Darkness. Mogę Was pocieszyć, że te gry mają niemiecki dubbing i napisy także lipa. Ja sobie kupiłem Pandemonium 2 w wersji premierowej za 10 zł bo była angielska okładka.

na koniec bonus foto... z giełdy

 

Tagi: giełda pandemonium PlayStation 2 psone PSX retro-ojciec runabout sly cooper sly cooper: thieves in time

Oceń notkę
+ +21 -

wynurzenia gracza
Oceń profil
+ +176 -
Ojciec-Gracz
Ranking: 31 Poziom: 80
PD: 63292
REPUTACJA: 30577