http://wynurzeniagracza.blogspot.com/

forest122

Ojciec-Gracz Ojciec-Gracz 15.08.2014, 01:02
Viking szuka Vikingów suplement. Idealne gry na długi weekend.
364V

Viking szuka Vikingów suplement. Idealne gry na długi weekend.

Dwie darmowe gry na androida które dają masę radości a o których nie słyszałeś.

Pierwsza gra to runner 2.5 D Saviour of Asgard

Brutalna, krwawa i wciągająca opierająca się na prostych zasadach gra dająca mnóstwo radości z rozczłonkowywania brodatych zakapiorów i trolli ( a jakże ).

Grafika prezentuje się przyzwoicie i kojarzy się z kreską Disneya :). Krew kojarzy się może mniej z Disneyem ale to ona gra tu pierwsze skrzypce. Jakże piękne są te rozbryzgi i fruwające na ekranie kończyny. Dodam, że za perfekty dostajemy super moc pioruna :) jak to w Skandynawii - pioruny muszą być.

Drugą grą jest Sword & Glory darmowa gra RPG dziejąca się w bliżej nieokreślonej krainie (pada śnieg więc można się domyśleć, że chodzi o jakieś kraje z północy). Otóż zaczynając grę wybieramy swój klan, preferencje religijne, osobowość i umiejętności początkowe. Gra opiera się jak na RPG przystało na eksploracji terenu i rozmowach z NPC-ami. Oczywiście jak to w dawnych wiekach bywało, każda wymiana zdań prowadzi do bójki :) i prostej walki na dwa przyciski - atak i blok. Ale uwaga czasami mamy możliwość zrezygnowania z potyczki a przed jej rozpoczeciem widzimy jaki poziom doświadczenia ma nasz przeciwnik. Jeśli jest od nas bardziej doświadczony to jest pewne, że w 90 procentach zaliczymy zgon. Ginie się w tej grze nie rzadziej niż w Dark Souls II. a po śmierci zabawę trzeba zacząć od początku. Na szczęście po zgonie ekwipunek zostaje :). Gorąco polecam ten tytuł. Miałem przy nim posiedzieć kilka minut a skończyło się na sześciu godzinach :).

Obie gry można pobrać za free ze sklepu googla.

Tagi: ojciec-gracz saviour of asgard sword & glory viking szuka vikingów

Oceń notkę
+ +2 -

wynurzenia gracza
Oceń profil
+ +171 -
Ojciec-Gracz
Ranking: 21 Poziom: 78
PD: 60496
REPUTACJA: 30009