Blog użytkownika nieSLAWNI

nieSLAWNI nieSLAWNI 04.05.2014, 23:02
nieSŁAWNI o grze STICK IT TO THE MAN! - jedyna niesłuszna recenzja
383V

nieSŁAWNI o grze STICK IT TO THE MAN! - jedyna niesłuszna recenzja

Czwarty odcinek z cyklu nieSŁAWNI, tym razem naszą uwagę przykuła gra z Playstation Plus STICK IT TO THE MAN! Zobaczcie co PS PLUS ma do zaoferowania swoim Abonentom. 

 

Stick It to The Man! to produkcja szwedzkiego studia Zoink! Games, znanego głównie z gier adresowanych na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android. Zamysłem deweloperów było stworzenie tytułu łączącego innowacyjną mechanikę rozgrywki z absurdalnym humorem.

Akcja Stick It to The Man! toczy się w świecie kartonowych wycinanek. Główny bohater – Ray prowadzi nudne, płaskie życie. Wszystko zmienia się, gdy pewnego razu na jego głowie rozbija się ładunek z uszkodzonego, wojskowego samolotu. Po odzyskaniu przytomności Ray odkrywa, że do jego głowy przylgnęła długa, przypominająca nitkę spaghetti, różowa macka, za pomocą której można czytać, a nawet „przeklejać” myśli innych osób. Niestety, dziwną przypadłością protagonisty zainteresowali się agenci tajemniczej organizacji i jegomość znany jako The Man...

Źródło: www.gry-online.pl

 

Tagi: gameplay konsole playstation 3 playstation 4 playstation vita Stick it to the man

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +5 -
nieSLAWNI
Ranking: 4976 Poziom: 24
PD: 2279
REPUTACJA: 430