Blog użytkownika Hantos980

Hantos980 Hantos980 08.02.2018, 12:33
Od blogera do Rapera REMAKE
161V

Od blogera do Rapera REMAKE

Jak niektórzy z was wiedzą ostatnimi czasy sporo czasu poświęcam muzyce. Trafiło mnie jakieś dwa lata temu i zacząłem pisać teksty i nagrywać najpierw w domu, a potem w studio swoje wypociny :) Na portalu jestem codziennie, ale nie udzielam się za często. Wy mnie znacie jako Hantosa980 , a w sieci znają mnie obecnie jako R.D.K ( taki mój artystyczny pseudonim )

Ale dalej do rzeczy...

Hip hop nie zawsze był ze mną. Mówiąc szczerze, nie lubiłem tego rodzaju muzyki. I spróbowałem przypadkiem po namowie znajomego, który wiedział, że coś tam skrobie na PPE właśnie. Spróbowałem i tekst wyszedł nieźle, a że nagrywanie nie okazało się dla mnie jakoś strasznie trudne więc się wciągnąłem na całego. Dziś kończę tworzyć piątą swoją płytę i nie mam zamiaru przerywać, bo sprawia mi to radoche :) Tak zdaje sobie sprawę, że mistrzem świata i okolic nie jestem i pewnie nie będę, ale robie to dla własnej przyjemności i mam takie podejście, że jak komuś się spodoba to super, a jak nie? Trudno nagrywam dalej :) Kiedyś dodałem podobny wpis prezentując kilka kawałków z totalnego początku swojego nagrywania.

Szczerze.... Dziś mnie pierwsze kawałki bolą, bo ciężko ich słuchać:), Ale nikt nie jest Championem od razu w każdej dziedzinie.

Łapcie link do pierwszego wpisu który, mimo że zawierał bardzo średnie jeszcze produkcje to i tak został ciepło przyjęty.

Od blogera do Rapera

Na dziś dzień po dwóch latach nagrywania mam kilka osiągnięć nawet :) Jakich? A np 1sze miejsca na liście radiowej niezależnych artystów, czy wywiad w Radiowej Trójce taki ogólnokrajowy:) Mój najpopularniejszy kawałek( nie najlepszy ) został odtworzony w sieci ponad milion razy :) Oraz nagrałem feat wraz z gościem, który w podziemiu jest na Dolnym śląsku znany wszystkim, artysta o pseudonimie MC YaaN . Zostałem również zaproszony przez lokalnych artystów do współpracy i występuje również w zespołach. Łapcie fotkę z nagrywania klipu :) Jestem w środku.

Nie smęcąc zatem, wrzucę wam kilka kawałków mojego autorstwa. Linki będą dodawane do mojej stronki na Facebooku. Zapraszam do słuchania. 

AAAA noszę się z zamiarem napisania kawałka o PPE , użytkownikach i zgredach :)

1. ZAWSZE BĘDZIE DOBRZE  To właśnie kawałek nagrany wraz z MC YaaNem. To kawałek z mojego drugiego krążka

2. PSYCHOPATA Kawałek który napisałem po obejrzanym filmie o zwyrolu męczący rodzinę

3. NIE MA NICZEGO ZA DARMO Świetny kawałek przy którym pękło nie jedno piwko :)

4. ŚWIAT ŻULA To był w sumie zakład....i wygrałem:) Kumpel założył się ze mną czy napiszę kawałek chamski o menelach i nagram w 3 godzinki :) 

5. KURWA NIE WIEM  To jest kawałek kolegi w którym mam drugą zwrotkę. Dlaczego taki tytuł? Prosił mnie o pomoc w wymyśleniu tematu....A ja na to...Co teraz szybko odpowiedz masz w głowie a on...KURWA NIE WIEM :) Więc mu powiedziałem to masz już temat na kawałek :)

6. WBIJAM NA BITA jeden ze świeżych kawałków nagrany w tym roku

7. BYĆ SUPERBOHATEREM No i czy ktoś lubi HIP HOP czy też nie to tutaj powinien kawałek się chodź trochę spodobać bo jest o grach :) Moje dwie zwrotki i jedna gościnnie jest jeden mój lekko zamulony, ale fajny koleś z Warszawy :)

 

Na razie tyle starczy chodź posiadam już ok 80ciu kawałków . Pozdrawiam wszystkich

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +13 -

Oceń profil
+ +46 -
Hantos980
Ranking: 141 Poziom: 62
PD: 30688
REPUTACJA: 8573