Blog użytkownika bhall87

bhall87 bhall87 10.08.2014, 21:29
[plum] Zdobyłeś brązowe trofeum Welcome back
385V

[plum] Zdobyłeś brązowe trofeum Welcome back

Witam ponownie :) Mój poprzedni blog był zdecydowanie za krótki i zabrakło w nim paru wątków, więc teraz postaram się bardziej rozpisać :)

[plum] Zdobyłeś brązowe trofeum Dumny jak paw. Jeśli ktoś zbiera platyny, to na pewno ma w swojej kolekcji jakąś platynę z której jest najbardziej dumny.

Ja z moich 25 platyn(potem napiszę czemu tak mało), jestem najbardziej dumny z Red Dead Redemption. Może platyna nie jest jakoś trudna do zdobycia, ale jak na razie, to z niej jestem mega dumny.

I nie dziwię się, gdy ktoś czasem uprze się na jakąś grę w celu jej splatynowania. Ja sam mam parę gier w których chcę mieć platynę i choćbym miał się zesrać, to zdobędę tą platynę:)

[plum] Zdobyłeś srebrne trofeum Daaj kamienia! Mógłbym teraz wymienić ze 100 trofeów które doprowadziły mnie do takiej kurvicy, że Hardkorowy Koksu padł by od pierwszego mojego ciosu. Ja rozumiem, że czasami jakieś studio chce zakozaczyć jakimś wymyślnym trofikiem, ale bardzo mnie ciekawi, czy pomysłodawca takiego trofeum sam się wcurvia, gdy mu to nie wychodzi?

Np. w Red Dead Redemption jest parę pucharków, które doprowadzały mnie do szału. Zrób bounty level na 5000$ i zapłać biletem na poczcie. Jeezu, ile ja czasu spędziłem żeby to zrobić. Po 2h męczenia się, stwierdziłem, że jest to niewykonalne! Wkurzyłem się i wszedłem na youtube i...oniemiałem, gdy zobaczyłem jak pewien koleś znalazł na to genialnie prosty sposób! Po 5(!) minutach już miałem trofeum w kolekcji :)

Albo Grid 2 i trofeum 60 sekund. W trofeum chodzi o przejechanie pewnej trasy w czasie krótszym niż 60 sekund. Niby lajt, ale uwierzcie mi, że nie ma uja, żeby to przejechać czasie krótszym niż 58.99! 1 max 2 sekundy, to najlepszy czas jaki można tam wykręcić. Trasę trzeba przejechać na ultra płynnych driftach.

Mi o dziwo wpadło to za 7x, a nie jestem wymiataczem w wyścigach, ale paru moim znajomym tylko to brakowało do platyny. Specjalnie nie wymieniam tutaj trofeów za ukończenie gry na maksymalnym poziomie trudności, bo to już jest zależne od skilla gracza (i czasami samej gry - Demons Souls, Dark Soulsy)

[plum] Zdobyłeś brązowe trofeum G.L.I.C.Z. Niestety w dzisiejszych grach występują co raz częściej glitche i fajnie, jeśli potem wychodzi łatka która to naprawia, ale są niestety takie gry, które mają do dzisiaj nie naprawione cholerne glitche :/

Na szczęście w mojej "karierze" Trophy Whore nie miałem zbyt dużo gier z glitchami, ale nie życzę nikomu żeby po przejściu już prawie całego Dead Space 2, na poziomie trudności Zealot new game+, zdarzył się cholerny glitch, który uniemożliwia przejście fragmentu gry! Niestety muszę zaczynać od nowa :( Co prawda mam starszego sejwa na innym slocie, ale to jest początek gry.

Albo ponownie Grid 2 i trofeum związane z turniejem przez multi, który trwał 1 tydzień i co piątek wszystko resetował. Glitch jest taki, że nawet jeśli wygrywasz (rywalizacja na punkty), to i tak "gra" Ci nie zalicza wygranej i musisz czekać następny tydzień. Mi dopiero załapało po 2 tygodniach :/ I ostatni glitch, który mnie najbardziej wpienił.

Pod koniec Mass Effect'a 3 jest duża sieczka (nie chcę spoilerować). Grałem już na poziomie trudności Insane. Żeby tą sieczkę przejść, trzeba się naprawdę w uj namęczyć i na szczęście jest tam mega potężny laser, który kosi wszystkich i z nim jest najłatwiej (i chyba tylko z nim możliwe), i wszystko było by spoko, gdyby nie to, że ta broń mi znikła!! Za każdym razem, gdy wczytuję sejwa, dupa! Nie ma go i przez to zrobiłem sobie przerwę z Mass Effect'em.

[plum] Zdobyłeś brązowe trofeum Ale mam wielkiego. Niektórzy chwalą się bardzo trudnym trofeum, albo jakąś platyną. Zdobywanie trofeów/platyn, to rywalizacja i ja to rozumiem, bo sam czasami się czym pochwalę, ale na litość boską, jeśli chcesz czymś szpanować to niech to będzie naprawdę COŚ! - Cześć, mam już 30 platyn, a Ty? - O, dużo. Ja mam dopiero 10. Mam w Dark Souls, Dead Space 2, Mortal Kombat 9, GTA IV i V i parę innych, a Ty w czym masz? - Phi, 10 dopiero? Ja mam w God of War Collection 1 i 2, Terminator Salvation, Megamind, Walking Dead od Telltale, Shrek racer i Hanna Montana. Nieźle nie?

Jeśli ktoś ma tylko takie 30 platyn, to ja się tylko śmieję pod nosem i wg mnie nie ma ŻADNEJ platyny! Takie gry wystarczy ukończyć i już się ma platynę. Ukończyć od 3 do 5 godzin! Ja mam znajomego na ps3, który na chwilę obecną ma 216 platyn! On też ma w takich crapach platynę, ale jemu już to nie robi zbytniej różnicy, bo żeby podnieść lvl musi nawalić z 10 tysięcy trofeów!

Żebym nie został źle zrozumiany, że np kolekcja GoW i Walking Dead są crapami. Ja oceniam tylko trudność platyny w tych grach! Jeśli chcesz się chwalić, to miej chociaż parę naprawdę trudnych, wymagających platyn. Ja sam rywalizuję z dwoma kumplami i jeden z nich właśnie zbiera takie pierdoły tylko po to, żeby miał więcej platyn od mnie i mnie to cholernie wkurza ;)

[plum] Zdobyłeś brązowe trofeum Andrzej Krzywy. Są ludzie którzy muszą zrobić wszystko perfekcyjnie, bo inaczej go kurvica weźmie. I takie osoby, jak się wezmą za trofea, to zazwyczaj są w top ten list najlepszych hunterów. Sam bym taki chciał być :) Ten znajomy co ma 216 platyn, ma takie popieprzenie, że on MUSI mieć w każdym tytule platynę i 100%!

Tak, jeśli zrobi w jakimś tytule platynę, ale są dlc i nie ma przez to 100% natychmiast kupuje wszystkie dodatki. Nie pytajcie mnie skąd ma na to kasę. Zawsze się wkurza na wszelkie Call of Duty, bo już wie, że będzie musiał poczekać parę miesięcy na pełne 100% ;)

[plum] Zdobyłeś złote trofeum WTF!! CURWAAAA!!111 Takie słowa powiedziałem, gdy pewnego razu zrobił mi się backup systemu...tak, dobrze czytacie, backup systemu. Do dzisiaj nie wiem czemu tak mi się stało :( Po uruchomieniu pleja 3 przetarłem oczy ze zdumienia. Moje konto było zastąpione kontem od brata i on miał moje trofea, a ja jego. System oczywiście wiedział, że bracik nie zdobył tych trofeów(nie ten skill;)) i na odwrót. Najgorsze było też to, że na moim profilu był playstation plus i myślałem, że wszystkie gry poszły w pizdu, ale na szczęście gry działały. Na starym koncie miałem raptem 9 platyn, ale załamka mnie wzięła :( Pierwsza moja myśl, to " pieprze już zbieranie platyn"...jak pomyślałem, tak nie zrobiłem :)

Po stworzeniu nowego konta, od razy myślałem za jaką platynę się wziąć? :) I tak, w półtora roku zrobiłem 25 platyn(wiem, mam jeszcze 24, ale zostały mi 2 plansze w SC: Chaos Theory i wpada platyna:)) Mój kumpel musiał sam usunąć profil i stracił 53 platyny. Teraz stwierdził, że będzie w każdej grze robił platynę. Więc jak widać nie tylko ja jestem taki walnięty :)

[plum] Zdobyłeś złote trofeum Każdy początek ma swój koniec Chyba się więcej rozpisałem :) Mam nadzieję, że fajnie się czytało. Za rok pochwalę się moimi platynami :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +15 -

Oceń profil
+ +7 -
bhall87
Ranking: 1655 Poziom: 42
PD: 10112
REPUTACJA: 1312