Blog użytkownika BlondSpaceBoro

naima2

BlondSpaceBoro BlondSpaceBoro 21.09.2020, 20:21
Turniej Rocket League
839V

Turniej Rocket League

23 Września czyli pojutrze Rocket League wchodzi w system free 2 play więc jest to świetna wiadomość dla wszystkich graczy, ponieważ jest to jedna z najlepszych gier multiplayer tej generacji. W związku z tym chciałbym zapoczątkować nową inicjatywę.

Wpadłem na pomysł zorganizowania turnieju w RL. Mogą w nim wziąć udział wszyscy gracze z ppe a także ci pochowani po discordach. Gra wspiera cross-play, więc każdy może grać na czym tylko chce. PC, Playstation, Xbox, Nintendo, telefon, do wyboru do koloru. Jedynie co trzeba zrobić to założyć dodatkowo konto Epic Store i połączyć je z naszym kontem platformy z której korzystamy grając w ten tytuł.

Póki co nie mam jeszcze konkretnych planów w jakim systemie dokładnie stworzyć turniej, bo wszystko zależy od was i waszych pomysłów. 2v2, 3v3, 4v4, bez różnicy. Można zrobić mini turniej zakon vs lamy, vs ppe, można tworzyć turnieje niebiescy vs zieloni, można nawet indywidualne. Oczami wyobraźni widzę już pojedynek między karate_koks vs sajmon. I gdyby ten pojedynek jeszcze stremować, to bracia i siostry -> twitch zapchany :D

Nie mówię, że już w tym tygodniu czy miesiącu, gdyż dla wielu z was będzie to dopiero pierwszy raz kiedy sięgniecie po ten tytuł. Ale gorąco zachęcam do spróbowania, gdyż nic was to nie kosztuje poza czasem i może uzależnieniem jak wam siądzie.

Jeśli będzie duża grupa osób chętnych to zawsze możemy podzielić ligi np wg wbitego w grze levelu. Wtedy mniej więcej gra będzie wyrównana. A jak będzie mało, to lepsi adoptują słabszych i jakoś to będzie. Wszystko do uzgodnienia.

Ja sam nie jestem jakimś wielkim mistrzem, bo gram zaledwie 4 miesiące i mam dopiero 200lvl. Ale mimo wszystko gra mnie tak uzależniła swym gameplayem, że co drugi/trzeci wieczór przysiadam z kumplami i próbujemy stworzyć jakieś niesamowite akcje zwieńczone jakimś zajebistym golem. Satysfakcja z takiego jest ogromna i kończy się zawsze jakimś pikantnym  komentarzem. 

Jak się zapatrujecie na taki pomysł?

W końcu gry łączą (przynajmniej powinny) i może wszyscy jeszcze bardziej się zintegrujemy zamiast żreć się w komentarzach pod newsami ;)

Ja w każdym razie gorąco zachęcam i dzielę się małą kompilacją z wakacyjnych bramek nie tylko swoich ale i innych portalowiczów. Dajcie znać w komentarzach, kto byłby chętny w przyszłości na taką inicjatywę.

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +10 -

Najpierw GRY, potem sprzęt
Oceń profil
+ +142 -
BlondSpaceBoro
Ranking: 32 Poziom: 81
PD: 66306
REPUTACJA: 40626