Blog użytkownika dorotekkk

dorotekkk

dorotekkk dorotekkk 01.05.2017, 15:49
Biblioteczka dorotkkk'a #3.
271V

Biblioteczka dorotkkk'a #3.

Tak sobie pomyślałam, że poprowadzę dalej cykl :P Coś tam się jednak czyta czasem... no dobra, często :P Bo nie samymi grami człowiek żyje, so let's start ladies!

Ostatnio miałam dość poważną fazę na serię Uncharted. To było ciężkie kilka tygodni. Mama chciała nawet dzwonić do psychiatryka po tym jak sobie wymyśliłam, że wytatuuję sobie Nathana na łydce :D Całe szczęście już mi przeszło. 

No, i tak całkiem przez przypadek wpadła mi w łapy książka:

 

 

UNCHARTED: THE FOURTH LABYRINTH

autor: Christopher Golden

wydawnictwo: Del Rey

ilość stron: 352 

język: angielski

data premiery: 2011

 

"W starożytnym świecie był mit o królu, skarbie i piekielnym labiryncie. Teraz wrota do piekła ponownie są otwarte" - tym tekstem z okładki zachęcili mnie bez zastanawiania się :D

Nathan Drake jaki jest każdy widzi. Któregoś dnia zostaje wezwany przez Sully'ego do Nowego Jorku, aby pomógł mu odnaleźć morderców swojego przyjaciela. Wyruszają w podróż Egiptu i Grecji. Odkrywają 3 dawno zaginione labirynty. Okazuje się, że jest jeszcze 4, dawno temu zbudowany przez Dedala. Naszpikowany od początku do końca pułapkami. Czy Drake'owi i ekipie uda się wypełnić misję do końca, stać się posiadaczami bajecznego skarbu i znaleźć mordercę przyjaciela Sully'ego? - Pewnie tak, ale nie będę Wam spoilerować. Przeczytajcie sami.

Mi się pozycja bardzo podobała, mimo podzielonych zdań w internetach.

Szkoda tylko, że nie ma tej książki po polsku. Bardzo denerwują mnie "angielskie dialogi"... - a tak poza tym to nie mam się do czego przyczepić :) Pozycja dla fanów obowiązkowa! Polecam.

 

Tagi: Uncharted

Oceń notkę
+ +12 -

blyhyhylyly :P
Oceń profil
+ +58 -
dorotekkk
Ranking: 981 Poziom: 45
PD: 12362
REPUTACJA: 8104