O wszystkim

-bo to mój blogi i piszę co chce

Mikami416 Mikami416 11.02.2014, 15:21
Fanboj a Hejter
485V

Fanboj a Hejter

Jestem fanbojem Sony. I czy to czyni mnie od razu hejterem? Kimś kto nienawidzi opozycyjnego obozu i pluje na wszystkie strony jadem? Niestety ale większością Polskiego społeczeństwa nadal rządzą stereotypy i niewiedza. Jako że PPE daje Nam możliwość swobodnego wypowiadania się chciałbym wyjaśnić sprawę fanbojstwa.

Kochana Polska

 

Niestety słowo fanboj w Polsce jest bardzo negatywnie odbierane. Kojarzone jest niestety z kimś kto nienawidzi opozycyjnego obozu i wszędzie obnosi się z przynależnością do swojego. Niestety stało się tak przez to że większość fanbojów mając małą wiedzę na temat swojej konsoli próbowała prowadzić dyskusję przez oczernianie i wyśmiewanie oponenta. Co doprowadziło do negatywnego odbierania tego słowa. Teraz nazywa się ich hejterami, i niestety przyjęło się u nas że każdy fanboj jest fanatycznym wojownikiem który prowadzi krucjaty na fanów innych konsol. Ale u nas jest tak ze wszystkim, co mnie strasznie wkurwia u Polaków. Każdy Niemiec to gestapowiec, każdy polityk to złodziej a gej zarazi Cie swoimi upodobaniami sexualnymi jeśli go dotkniesz

 

Nie taki fanboj straszny jak go malują

 

Wystarczy spojrzeć na samo słowo, jest ono od fana. Czyli kogoś kto lubi jakąś rzecz/osobę (specjalnie zastosowałem slash dla Biotera :*) i czerpie z tego przyjemność. Więc chyba gdyby fanbojom chodziło o plucie na innych byli by raczej hejtbojami, na szczęście jest na nich określenie- hejterzy. Czy ja pluję ma Microsoft? Czy w swoim cyklu PS4 vs. XO choć raz bez powodu pojechałem M$? (Zrobiłem to teraz ale to po prostu śmieszne) Czy jak Lord Sidious przeciągam ludzi na ciemną stronę mocy? Nie. Fanbojstwo jest to prawie miłość swojej konsoli. Mimo wielu wad wybaczanie ich z sentymentu czy nadwyżki zalet. Co jest lepsze a co gorsze jest tylko głosem większości, niestety ale w Polsce mamy jeszcze lekki ciemnogród a większość Polaków kieruje się stereotypami i uogólnia wszystko. Myślę że większość z nas ma swoje wybranki. Dla nas one są najpiękniejsze i najlepsze. I to jest nasze zdanie bo darzymy je uczuciem i jest to nasz wybór. Większość wybrała by blondynke z wydatnym biustem i długimi nogami. Ale nas to nie obchodzi. Jeśli je kochamy to one są dla nas tymi blondynkami. Tak samo jest tutaj, światem niestety rządzi głos ogółu a większość z nas niestety częściej się myli niż ma rację. Prosty przykład- 4 lata temu wybraliśmy PO i co? Większość teraz uważa inaczej czyli się myliła. Ja nie mówię że wszyscy fani MS się mylą wybierając XO, bo tego nie wiem. Nie wiem jakie będą gry, jaka jest jakość sprzętu. I mnie to nie obchodzi bo i tak wybrałbym PS4. To jest fanbojstwo, na pewno nie jest nim plucie na innych. 

 

 

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +1 -
Mikami416
Ranking: 1365 Poziom: 41
PD: 9582
REPUTACJA: 528