O wszystkim

-bo to mój blogi i piszę co chce

Mikami416 Mikami416 29.10.2013, 07:59
Elektryzujący Cole MacGrrath
424V

Elektryzujący Cole MacGrrath

    Cole MacGrath był prostym kurierem z Empire City. W młodości nie uczył się zbyt dobrze, nie dlatego że nie miał zdolności intelektualnych. Raczej robił na złość swoim rodzicom za którymi nie przepadał. I tak skończył jako kurier zasuwający codziennie rowerem po mieście z paczkami i listami. I gdyby nie ta jedna przesyłka, prawdopodobnie jeździłby tym rowerem nadal.

     Cole wiódł dobre życie, miał dziewczynę o imieniu Trish, przyjaciela Zeke'a i pracę. Cóż mu więcej było trzeba. Warto wspomnieć też o jego hobby, które później będzie mu pomagać w różnych zmaganiach- Parkour&Freerun. W wolnych chwilach lubił poskakać po dachach wieżowców czy zwiewać przed policjantami. Wszystko trwało by jeszcze długi czas gdyby nie tajemnicza przesyłka którą Cole miał dostarczyć w wyznaczone miejsce i otworzyć. Po wykonaniu zadania aktywował Kulę Promieni która zniszczyła ładny kawałek miasta i dała mu moc panowania nad elektrycznością.

    Po wybuchu dochodził do siebie przez kilka dni w szpitalu. gdy się ocknął odkrył nowe moce, które w krótkim czasie opanował. Wszystko powinno być dobrze, gdyby nie zamieszki które wybuchły po eksplozji którą wywołał Cole. Przez to Rząd USA nałożył kwarantanne na całe miasto co wprowadziło je w jeszcze większą nędzę. Grupy militarne zaczęły przejmować kontrolę nad miastem i wprowadzać jeszcze większy zamęt. I z tym wszystkim nasz bohater stara się sobie poradzić.

   Nasz bohater na pierwszy rzut oka wygląda jak wyciągnięty z bojówki Śląska Wrocław. Tylko barwy się nie zgadzają, nosi żółtą kurtkę i czarne skórzane spodnie i jak na ultrasa przystało jest oczywiście łysy. Jeżeli chodzi o głos, mówi cały czas jakby miał ciągle kac-chrypę. Nawet jak zmienisz Dubbing to głos się zmienia ale chrypka dalej jest, wróć. Tylko rosyjski się nie liczy bo przecież oni tam nie mają kaca, nie mają kiedy, huee. A teraz tak na serio, Cole jest bardzo inteligentny, zawsze znajduje najlepsze wyjście z sytuacji. Trzeźwo myśli i pod tą kurtką chowa tak na prawdę wielkie serce dla wszystkich. Tak jak mówiłem, na pierwszy rzut oka- kibol. Ale jak poznamy go lepiej okazuje się równym gościem.

    Moce Cole'a mają bardzo duży potencjał. Niby to tylko władanie elektrycznością więc co będzie raził piorunami niczym Black Adam? Walnie piorunem niczym Storm z X- men? I tu ujawnia się po raz kolejny intelekt Cole'a. Stworzył on całkiem pokaźny arsenał. Nauczył się ciskać elektrycznymi granatami, wykorzystywać moc do przemieszczania się po liniach wysokiego napięcia. Potrafi zrobić elektryczne tornado albo podnosić różne obiekty,nawet rozmiarów samochodu. Jest na prawdę dużo rzeczy które potrafi ale nie będę ich tutaj wymieniał bo bym musiał pisać do jutra.

   Cole MacGrath nie jest osobą którą chcielibyście miec za wroga, potrafi na prawdę ostro dopiec. Za to w stosunku do swoich przyjaciół jest wierny i zawsze przyjdzie im z pomocą.

     

    

    

     

    

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +1 -
Mikami416
Ranking: 1670 Poziom: 42
PD: 10069
REPUTACJA: 530