Blog użytkownika LukeSpidey

LukeSpidey LukeSpidey 01.05.2017, 19:51
Miesiąc bez grania
1108V

Miesiąc bez grania

Ta dość nietypowa akcja zrodziła się w mojej głowie podczas jednej z sesji w grę BATMAN: ARKHAM KNIGHT. Graczem konsolowym jestem od siedmiu lat i od takiego też czasu regularnie zagrywam się w różne produkcje. Gram regularnie od dość długiego czasu spędzając każdy wieczór przed konsolą (dawniej Xbox 360, teraz PS4). Choć kupka wstydu wciąż rośnie.

Kilka tygodni temu zauważyłem, że co jakiś czas gram bardziej z przyzwyczajenia, niż z chęci. W związku z tym nie każde posiedzenie sprawiało mi radość i choć w czasie rozgrywki potrafiłem się nakręcić to jednak wielokrotnie łapałem się na tym, że sporą czasu marnuję na skakanie po menu PS4 zamiast grać w grę, pomimo tego, że na dysku mam kilkanaście nieogranych tytułów. 

W ostatnim tygodniu kwietnia pomyślałem sobie, że może zrobię sobie przerwę od gier AAA i przez cały miesiąc będę grał w Indyki, ale ostatniego dnia kwietnia wpadłem na bardziej diabelski plan. I tak postanowiłem, że maj będzie miesiącem bez konsoli i bez grania. 

Jest to o tyle ciekawe, że tak jak wspomniałem na wstępie gram dość dużo i często zatem będzie to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Znaleźć sobie nowe zajęcie na wieczór (może przeczytam parę książek, z jakim to zamiarem zanoszę się już od kilku miesięcy). Może wreszcie nadrobię zaległości z komiksami i filmami. A może po prostu spędzę więcej czasu z rodziną. Tak czy siak na pewno będzie to interesujące przeżycie. Liczę również na to, że głód grania sprawi, iż w czerwcu zasiądę do konsoli z większą i nieukrywaną przyjemnością. Raz w tygodni będę zamieszczał na PPE wpis z informacją, czy nie odchodzę od zmysłów. 

A Wy? Macie w swoim życiorysie podobne akcje? 

Tagi:

Oceń notkę
+ +49 -

Oceń profil
+ +37 -
LukeSpidey
Ranking: 572 Poziom: 51
PD: 17991
REPUTACJA: 3111